Arama sonuçlarınız

1. H

LGS Atamın İzinde TEOGun Peşinde 2.Dönem 1.Denemesi

Ekürim sorular çok güzel devamını bekliyorum,emeğinize sağlık
  2. H

ATAMIN İZİNDE TEOGUN PEŞİNDE 1.Dönem 2. Denemesi

Eküri elinize sağlık iki deneme de teog la uyumlu,sorular da çok güzel
  3. H

ATAMIN İZİNDE TEOGUN PEŞİNDE 1.Dönem 1. Denemesi

Eküri ellerinize sağlık bunun 2.side var mı kardeşim?
  4. H

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi Eküri elinize sağlık güzel olmuş yalnız tek sayfaya sığdırmasanız da olur
  5. H

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma az önce play looptan denedim oldu hocam emeğinize sağlık
  6. H

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma teşekkür ederim hocam bir daha deniycem şimdi inşallah olur daha önce yapmıştım ben de ama şimdi sıkıntı çıkardı
  7. H

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma hocam ben yapamadım bir türlü sadece şeker portakalını giriyo
  8. H

bu sorunun cevabını bilen var mı

bu sorunun cevabını bilen var mı kesinlikle cumhurbaşkanlığı seçimini gözümüze sokmak için hazırlanmış bir soru,maksat yeni sistemi övmek,o yüzden cevap b
  9. H

TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI 65.41
  10. H

harita ihtiyacı

hocam ben Hakan ULUTAŞ elimde hiç kullanılmamış fazla harita var ilgilenirseniz numaram 0505 875 45 14
  11. H

okulumda harita ihtiyacı

hocam telefon numaram 0505 875 45 14 elimde kullanmadığım pek çok harita var Hakan ULUTAŞ
  12. H

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Son aylarda Dante-İlahi Komedya(Rekin Teksoy çevirisi harika) Peygamber Enok'un Kitabı Dan Brown-Cehennem Yaşam Bilgeliği Üzerine Aforizmalar-Arthur Schopenhauer Suskunlar-Kitab'ul Hiyel*İhsan Oktay Anar tavsiye edebileceğim kitaplar
  13. H

Yeni Sınav Sistemi Açıklandı

Yeni Sınav Sistemi Açıklandı teoride iyi gibi ama yap boz tamamlanmadan bize rahat yok
  14. H

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni hocam ellerini sağlık 2 yazılında harika olmuş emeğine sağlık
  15. H

SİZE GÖRE EN İYİ ANTİVİRÜS?

SİZE GÖRE EN İYİ ANTİVİRÜS? Hocam kaspersky en iyisi ama çok kasıyo bilgisayarı,eset hafif ve güncellemesi çok kolay.Ben şu aralar kendi bilgisayarımda trend micro kullanıyorum ve çok memnunum
  16. H

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Amasya-Pasifik Yayınları
  17. H

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK bir iyilik düşünüyorum zaten,kurumlar yönetmeliğinin 96.maddesine yapılması gerekiyomuş tablo halinde,ilk dönem yapmıştım ekledim aynısını oldu bitti
  18. H

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK eküri güzel olmuşta bizimkiler tek tek bütün öğrencileri değerlendirin ve her öğrenci için ayrı karar alın diyo,şuursuz bunlar
  19. H

Milli Mücadele İçin Meclisi Mebusanü Kısa Film

Milli Mücadele İçin Meclisi Mebusanü Kısa Film eküri harika şeyler yayınlıyosun her zamanki gibi
  20. H

2011 2012 6.7. ve 8. sınıfların Rehberlik planları günlük ve Yıllık

2011 2012 6.7. ve 8. sınıfların Rehberlik planları günlük ve Yıllık çok teşekkür ederim hocam,bizim rehberlik servisi uyuduğu için kendimiz yapmak zorunda kalıyoruz ama sayenizde bu yıl rahatım