Arama sonuçlarınız

1. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 5. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları Adana MEM 1. Senaryoya Göre

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 10 soruluk 1. senaryoya göre hazırlanmıştır.
  2. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 6. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları Adana MEM 1. Senaryoya Göre

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 10 soruluk 1. senaryoya göre hazırlanmıştır.
  3. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 7. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları Adana MEM 3. Senaryoya Göre

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 7 soruluk 3. senaryoya göre hazırlanmıştır.
  4. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 8. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları Adana MEM 3. Senaryoya Göre

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 7 soruluk 3. senaryoya göre hazırlanmıştır.
  5. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 8. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 2. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 5 soruluk 1. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yazılı ve senaryo ektedir.
  6. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 8. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 1. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 5 soruluk 1. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yazılı ve senaryo ektedir.
  7. Cumali Güler

7. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 2. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 7 soruluk 2. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yazılı ve senaryo ektedir.
  8. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 7. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 1. Senaryoya Göre

9. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 6. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 2. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 7 soruluk 1. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yazılı ve senaryo ektedir.
  10. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 6. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 1. Senaryoya Göre

11. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 5. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 2. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 7 soruluk 1. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yazılı ve senaryo ektedir.
  12. Cumali Güler

Açık Uçlu Yazılı 5. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 1. Senaryoya Göre

13. Cumali Güler

5. Sınıf 1. Dönem 2. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 1. Senaryoya Göre

Milli Eğitim Bakanlığının 6 soruluk 1. senaryosuna göre hazırlanmıştır. Yoğun göç alan bir bölgede çalıştığım sorular basit seviyededir. Yazılı ve senaryo ektedir.
  14. Cumali Güler

Duyuru Haftalık Ders Çizelgesindeki Yeni Seçmeli Derslerin Öğretim Programları Yayımlandı

Haftalık Ders Çizelgesindeki Yeni Seçmeli Derslerin Öğretim Programları Yayımlandı. https://tegm.meb.gov.tr/www/haftalik-ders-cizelgesindeki-yeni-secmeli-derslerin-ogretim-programlari-yayimlandi/icerik/895
  15. Cumali Güler

Yazılı 5. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Açık Uçlu ve Kısa Cevaplı Sorular

5. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Açık Uçlu ve Kısa Cevaplı Sorular Çalıştığım okul dezavantajlı bir bölgede olduğu için seviye olarak kolay bir sınavdır.
  16. Cumali Güler

5. Sınıf 5. Sınıf 1.Ünite Değerlendirme Açık Uçlu, Kısa Cevaplı, Test

5. Sınıf 1. Ünite konularını kapsayan sorulardır. Hem açık uçlu ve kısa cevaplı sorular ile yazılıya hazırlık hem de çoktan seçmeli sorular ile bursluluk sınavına yönelik sorular bulunmaktadır. İyi çalışmalar.
  17. Cumali Güler

8. Sınıf MUSTAFA KEMAL’İN DOĞUMU, AİLESİ VE ÇOCUKLUĞU AÇIK UÇLU VE KISA CEVAPLI KONU KAZANIM SORULARI

MUSTAFA KEMAL’İN DOĞUMU, AİLESİ VE ÇOCUKLUĞU AÇIK UÇLU VE KISA CEVAPLI KONU KAZANIM SORULARI Milli Eğitim Bakanlığı'ndan örnek sorular gelmese de 2017 - 2018 yılında benzer bir uygulama için ilk adım atılmış fakat askıya alınmıştı. O dönemin sorularından yola çıkarak hazırladığım çalışmadır...
  18. Cumali Güler

Görsel Google Maps Evliya Çelebi Seyahatnamesi

Evliya Çelebi Seyahatnamesi Linke tıkladığınızda Evliya Çelebi'nin gezdiği yerler tek tek işaretli ve üzerine tıklandığında Evliya Çelebi'nin o yer hakkında Seyahatnamesine yazdığı notlarara ulaşabilirsiniz. Güzel çalışma yapmış yapan arkadaşa teşekkürler...
  19. Cumali Güler

8. Sınıf Atamın İzinde LGS'nin Peşinde Deneme Sınavı 2

İlk 2 Ünite Konularını Kapsar. CEVAP ANAHTARI: 1 A 2 C 3 C 4 D 5 A 6 C 7 D 8 D 9 B 10 D veya Sınav üzerindeki QR Kodu okutarak da ulaşabilirsiniz.
  20. Cumali Güler

8. Sınıf Atamın İzinde LGS'nin Peşinde Deneme Sınavı 1

İTA.8.2.3. Mondros Ateşkes Antlaşması’nın imzalanması ve uygulanması karşısında Osmanlı yönetiminin, Mustafa Kemal’in ve halkın tutumunu analiz eder. Kazanımına kadar olan konuları kapsar. CEVAP ANAHTARI: Sınav üzerindeki QR Kodu okutarak da ulaşabilirsiniz. 1 A 2 B 3 B 4 D 5 C 6 D...