Arama sonuçlarınız

1. T

MEB ÇANAKKALE İLİ ÖRNEK SORUSU- Bu sorunun cevabı B olarak verilmiş. Hatalı değil mi?

Milli egemenlik ilkesinden bahsedebilmemiz için halkın ülke yönetiminde karar alma mekanizmalarında söz sahibi olması gerekiyor. Söz konusu yerlerde yapılacak halk oylaması bu yerleşim merkezlerinin Osmanlı Devletine bağlı kalıp kalmayacağıyla ilgili. O halde yani cevap B olur.
  2. T

2020-2021 7 SINIFLAR YEPYENİ YILLIK PLAN!!! EMEK HIRSIZLARINA İNAT TEKRAR YAYINDA!!!!!

elinize, emeğinize yüreğinize sağlık hocam. çok teşekkürler.
  3. T

Yazılı Halk kültürü 5. sınıf 1. dönem 2. yazılı(20 TEST)

küçük ne demek hocam, elinize kolunuza sağlık. kocaman teşekkürler
  4. T

7.Sınıf Kültür ve Miras Ünitesi Ders Notları.

Hocam emeğinize sağlık harika bir çalışma olmuş. Ancak bir ayrıntıya dikkatinizi çekmek istiyorum izninizle. 11. sayfada İnebahtı Savaşını Osmanlı kazandı diye bir bilgi yanlışı var. sanırım gözden kaçtı.
  5. T

5. SINIF 1. ÜNİTE DERS NOTU-Yeni müfr. uygun

hocam emeğinize sağlık. yalnız 3. sayfayı eklemekten vazgeçtiniz sanırım? :)
  6. T

MEB DYK KURSLARI YÖNERGESİNİ YAYINLADI - 29 08 2019

5 ten fazla sınıf var ise kurs öğretmenine nöbet görevi verilir. hayırlı olsun :)
  7. T

Coğrafi Keşifler Sunusu

elinize emeğinize sağlık hocam,teşekkürler
  8. T

ÜLKEMİZİN KAYNAKLARI

emeğinize sağlık
  9. T

TEOG-2 HAZIRLIK 210 SORU

Teşekkürler hocam
  10. T

YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ

emeğinize sağlık
  11. T

TEOG-1 TEKRAR 111 SORU-derleme-TEOG-2 HAZIRLIK İÇİN...

Emeğinize sağlık,Teşekkürler
  12. T

TEOG-2 HAZIRLIK ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR 215 SORU

çok teşekkürler hocam
  13. T

hastanede yatan çocuk için izin

karı koca öğretmeniz. sgk da benim üzerime kayıtlı olan oğlum bir kaç gün hastanede yatacak. eşim(anne) bu süre içerisinde yanında kalmak için nasıl bir yol izleyeceğiz. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  14. T

inkılap tarihi konularını nasıl işliyorsunuz?

inkılap tarihi konularını nasıl işliyorsunuz? sene başında öğrencilere ders kitabını kullsanmayacağımızı söyledim, ders notu dağıttım ve sınıfta sunu izleyip test çözdük sunu aralarında kısa hatırlatmalar yaptım. sbs sonuçlarına bakınca işe yaradı gibi görünüyor :)
  15. T

Müdür Yardımcılığı Sınavı İçin Notlar

Müdür Yardımcılığı Sınavı İçin Notlar bakanlığın açıklamasını bekleyelim, şimdiden ne söylense havada kalır