Arama sonuçlarınız

1. S

2017-2018 5.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav

Güzel olmus eline sağlık da ama ders kitap da kurum ve kalabalık kavramlarına değinilmemis ayrıca tarih öncesi çağlardan da hiç bahsedilmemiş yani kazanimlara uygun değil ıki soru
  2. S

(Word Formatı) Sosyal Bilgiler Dersleri Taslak Programı Değerlendirme Raporu

çok güzel olmuş eline sağlık kısa ve öz
  3. S

(Word Formatı) Sosyal Bilgiler Dersleri Taslak Programı Değerlendirme Raporu

çok güzel olmuş eline sağlık kısa ve öz
  4. S

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz?

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz? yukardakiler büyük bir olasılıkla özel okullardır zannetmiyorum devlet okullarında böyle bir ortalama yoktur
  5. S

ANIZ YANGINLARI

ANIZ YANGINLARI VE ZARARLARI KONULAZIMLU ELİNİZDE ÇALIŞMA RAPORU VARSA VE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM ACİL LAZIM.SLAY GÖSTERİSİ VAR ELİMDE
  6. S

2 yazılı yapanlara siteden karma yazılı

2 yazılı yapanlara siteden karma yazılı ÇOK GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  7. S

Medya Okuryazarlığı Uzaktan Eğitim (Seminer Dönemi)

merhabalar ben giriş yapabiliyorum ama faaliyet kodu istiyor ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  8. S

Performans ve Ders İçi Otamatik Not Dağıtım Programı

Performans ve Ders İçi Otamatik Not Dağıtım Programı yapamadım nasıl yapılacak bütün sınıftaki öğrenciler tek tek yazılcakmı
  9. S

Yeni SBS Sistemi

Yeni SBS Sistemi çok saçma buldum tutmaz yürümez
  10. S

Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri.

bir türlü açamadım. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  11. S

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi-

güzel olmuşta çok basit olmuş birazda klasık tarzda sorular eklesen daha güzel olurdu.