Arama sonuçlarınız

1. A

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Açılmasını İstediğiniz Bölüm zeka oyunları dersine giriyoruz artık. zeka oyunları bölümü açsak olur mu
  2. A

Müfettişler Hangi Belgeleri İster?

Müfettişler Hangi Belgeleri İster? artık müfettişler derslere girip denetlemiyorlar arkadaşlar.
  3. A

insan hakları haf. kut. programı

insan hakları haf. kut. programı çok teşekkürler
  4. A

Tarihi Çizgi Filmler (Direk İndir)

Tarihi Çizgi Filmler (Direk İndir) çok teşekkürler.keşke çanakkale filmi de olsaydı.klasör boş.
  5. A

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları teşekkürler ama çok ayrıntılı değil mi?ayrıca müfredat dışı konular da var.osmanlı çok ayrıntılı.arkadaşlar siz bu kadarını anlatıyor musunuz?
  6. A

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği sınıfınız çok güzel.kapınızın maliyeti ne kadar oldu?
  7. A

Kıraç Limak Türker İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği, İstanbul Esenyurt

Kıraç Limak Türker İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği, İstanbul Esenyurt sınıfınız güzel.biraz daha zenginleştirebilirsiniz.bu arada çiçekten yaptığınız süsler çok güzel.nasıl yaptınız?
  8. A

Konularda Nerdesiniz?

Konularda Nerdesiniz? not tutturuyorum.not olmadan almaz
  9. A

Konularda Nerdesiniz?

Konularda Nerdesiniz? 6.sınıf larda 5.üniteye geçtim 7.sınıflarda 5.ünite toprak ana konusundayım. 8.sınıflarda atatürkçülük yani 5.üniteye geçtim
  10. A

YEŞİLYALI İBNİ SİNA İLKÖĞRETİM OKULU - ARSİN/TRABZON - M.BİLAL ÇİMEN

YEŞİLYALI İBNİ SİNA İLKÖĞRETİM OKULU - ARSİN/TRABZON - M.BİLAL ÇİMEN çok güzel sınıf ellerinize sağlık.
  11. A

Gezi Tanıtma Ve Turizm Kulübü Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı

Gezi Tanıtma Ve Turizm Kulübü Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı emeğinize sağlık.bunu başka kulüpte kullansak olmaz mı?
  12. A

Kırıkkale-merkez-Hüseyin Kahya YİBO-Sosyal Bilgiler Dersliği

Kırıkkale-merkez-Hüseyin Kahya YİBO-Sosyal Bilgiler Dersliği çok güzel.emeğinize sağlık.Atatürk Köşesi ni yetersiz buldum.ama diğer çalışmalarınız güzel.
  13. A

Atatürk Köşesi için yardım bekiyorum.

Atatürk Köşesi için yardım bekiyorum. çok teşekkürler arkadaşlar.güzel çalışmalar.
  14. A

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

slm sebahattin :) umarım herşey yolundadır.ben de mersindeyim.kendine iyi bak...
  15. A

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar BEN AZRA MAK 2003 MEZUNLARINDANIM.HERKESE SELAMLARRR.
  16. A

İnkılaplar

teşekkürler.emeğinize sağlık