Arama sonuçlarınız

1. B

Yazılı 6.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı Sınavı 2019 (yeni müfredat)

çok güzel olmuş.teşekküerler... yüklediniz mi acaba 5 ve 7 yi de
  2. B

2016-2017 7.Sınıf MEB Kazanım Testleri Tek PDF Cevap Anahtarlı

çok işe yarıyor boyle... emeğinize sağlık
  3. B

TEOG-2 HAZIRLIK 20 SORULUK süper DENEME

ELLERİN DERT GÖRMEYE
  4. B

ölçek paralel meridyen çalışma yaprağı

ÇOK SAĞOLUN...
  5. B

2014-2015 SOS 5 2. Dönem 1. Sınav (Karma)

2014-2015 SOS 5 2. Dönem 1. Sınav (Karma) ÇOK FAYDALI OLDU HOCAM TEŞEKKÜRLER... EMEĞİNE SAĞLIK
  6. B

Öğretmen klavuz kitapları (bütün yayınevleri)

Öğretmen klavuz kitapları (bütün yayınevleri) Sosyal Bilgiler Evren Yayınları 5.Sınıf ÖĞRETMEN KILAVUZU YOK... eba da da yok... nasıl ulaşabilirim bi fikri olan var mı acaba
  7. B

İnkılap Tarihi Atölyem-22 (Geldikleri Gibi Giderler-1) (2015-2016)

İnkılap Tarihi Atölyem-22 (Geldikleri Gibi Giderler-1) (2015-2016) teşekkürler ... çok kullanışlı... 12,17, 22 gibi numaralardan anlaşılacağı üzere arada başka etkinlikler de var :) onları da paylaşacak mısnınz
  8. B

5.Sınıf Tüm Üniteler

5.Sınıf Tüm Üniteler mükemmel... birlikte aç deyip internet explorer ile açarsanız açılıyor
  9. B

5. SINIF 8 ADET TEST ( tum unıteler)

5. SINIF 8 ADET TEST ( tum unıteler) ülken(süper) :) teşekkürler
  10. B

5.Sınıf Sosyal Bilgiler testleri-9 tane

5.Sınıf Sosyal Bilgiler testleri-9 tane ben mi göremiyorum yav sadece :/ tamam tamam buldum :) teşekkürler; ama hemen hemen hepsi açık uçlu soru... yine de tabi sağolasın
  11. B

8.Sınıf TEOG Yetiştirme Kurs Planı(2014-2015)

8.Sınıf TEOG Yetiştirme Kurs Planı(2014-2015) Allah razı olsun çok teşekkürler
  12. B

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü însan kendi öğretmenliğinden utanıyor metin hocam;sizin bu çalışmalarınızı gördükçe... bizim işimiz anca "öğrenci yapmıyor,veli ilgilenmiyor...vb... " demek... veya en fazla sizin gibilerin çalışmalarını sunmak oluyor... ki buna da şükür...
  13. B

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller HOCAM HEM UTANDIM HEM İMRENDİM... EMEĞİNİZE SAĞLIK...
  14. B

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi Allah razı olsun... osmanlı padişahlarını pano yaptık çocuklarla... nerdeyse duvarın bir ucundan bir ucuna:) çok güzel bi renk kattı sınıfımıza... Atatürk kronolojisine de bişeyler düşünüyorum ;)
  15. B

Güney Cephesi Haritası

Güney Cephesi Haritası ?
  16. B

Anayurt-3 ( Haçlı Seferleri ve Sonuçları ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Anayurt-3 ( Haçlı Seferleri ve Sonuçları ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu müthiş.... anca bu kadar olur... yarın hemen kullanıyorum inşAllah
  17. B

Fatih Sultan Mehmet Çizgi Film 1-2(tamamı)

Fatih Sultan Mehmet Çizgi Film 1-2(tamamı) çok çöok teşekkürler... sinemasını izledik bir de çizgifilmini izleteyim :)
  18. B

Yazılı Analiz Programı

Yazılı Analiz Programı çok güzel... müthiş... emeğine sağlık hocanm