Arama sonuçlarınız

1. A

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? İNKILAP TARİHİ 8-A 67 8-B 73 8-C 60 OKUL ORTALAMASI: 67
  2. A

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 7.sınıf osmalı kuruluş 8.sınıf 2.inönü sav.
  3. A

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz 7 lerde yaşadığımız yerler 8 lerde izmir'in işgali vatandaşlık 1.tema 4.konu insani değerler
  4. A

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Video Ders Anlatımı

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Video Ders Anlatımı link ölü
  5. A

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey linkler ölmüş
  6. A

Dijital Turkiye Ansiklopedisi

Dijital Turkiye Ansiklopedisi link ölü
  7. A

İletişim Benimle Başlar / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

İletişim Benimle Başlar / Konu Anlatım ve Soru Sunusu link ölü. (İstediğiniz dosya bağlantısı geçerli değil ) diyor.
  8. A

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(yenilendi) link hata veriyor. Hata - Dosya bulunamadı Özür dileriz, fakat istenilen dosya veri tabanımızda bulunmamaktadır! Dosya yükleyen kişi tarafından veya etkisizlikten veya telif hakkı iddiası nedeniyle silinmiştir.
  9. A

Çöle İnen Nur

Çöle İnen Nur
  10. A

Dilsiz Haritalar

Dilsiz Haritalar teşekkür
  11. A

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz? 2002 mezunuyum niğde'de öğretmenim aykut05 kardeşimle aynı sınıftaydık selamlar aykut. selim özcan ve turgut ileri vardı hala da ordadırlar eminim Allah sağlık versin onlara ama işleri bol ezberdi satırı satırına...