Arama sonuçlarınız

1. K

Aydın ÖDM 5. Sınıf 4. ve 5. Ünite Testi

kaynak bulunamadı hatası veriyor
  2. K

YENİ-2023-2024 Yılı-SB.6.3.2. Kazanım SBS ve İOKBS Çıkmış Sorular-Fiziki Coğrafya Özellikleri

ellerinize sağlık fakat pdf yerine word olarak paylaşsanız da istediğimiz gibi düzenleyebilsek daha güzel olurdu...
  3. K

OLAYLAR VE SONUÇLARI

sunuyu görebilsem yorum yapacağım ama...
  4. K

2. Ünite Sonu Tarama Sınavı

2. Ünite Sonu Tarama Sınavı 404 - File or directory not found. hocam
  5. K

Nüfus Piramitleri İle İlgili 50 Adet Soru

Nüfus Piramitleri İle İlgili 50 Adet Soru 7. sınıf için 5 seçenekli soru olur mu? :(
  6. K

Nüfus Konusu Test

Nüfus Konusu Test sorular fena değil ama düzeni nasıl yaptınız hocam? 1 soru seçip kopyalamak isteyince diğer sütunu da almak zorunda kalıyoruz :( kullanamadım :(
  7. K

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Öğretim Programları Semineri

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Öğretim Programları Semineri benim konum da bu. bu başlık altında yüklenen seminerler nedense hep yönetmelik yazılmış. idare konumu değiştirmiyor da sadece 1 hafta daha süre verdi ama talim terbiyenin sitesindeki bütün ortaokul derslerinin...
  8. K

2015 Seminer Çalışmaları

2015 Seminer Çalışmaları konum ilköğretim kurumları öğretim programları fakat gezmediğim site kalmadı herhangi bir seminer çalışması yok bu konuda. burada belirtilen Okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumları öğretim programları linkine tıkladığımda da maalesef yönetmelik çıkıyor. talim...
  9. K

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu açılmıyor ki powerpoint sunusu mu bu nedir?
  10. K

TEMEL KAVRAMLAR BULMACA ETKİNLİĞİ

TEMEL KAVRAMLAR BULMACA ETKİNLİĞİ teşekkürler
  11. K

Türk Tarihinde Yolculuk Tüm Ünite Ders Notu.

emeğinize sağlık, çok teşekkürler
  12. K

okutulabilecek kitaplar

okutulabilecek kitaplar arkadaşlar ben de 8. sınıflar için önerilebilecek kitaplar arıyorum. önerisi olan var mı? 1.dünya-kurtuluş savaşları ile cumhuriyetin ilk yılları ile ilgili roman havasında kitaplardan olursa sevinirim. ben öğrencilerime başta Nutuk olmak üzere, Turgut Özakman'ın şu...