Arama sonuçlarınız

1. M

Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 8

Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 8 teşekkür ederim
  2. M

İnkılap Hafif Düzey BEP

Öğrenci Ad soyad, Sınıf, Numara yazmanız yeterli
  3. M

İnkılap Tarihi Orta Düzey BEP

Orta düzeydeki BEPli öğrenciler için hazırlanmıştır.
  4. M

7. Sınıf Rehberlik günlük plan 2013-2014

Her okulda istenmiyor ama isteyen arkadaşlar tarihleri girip Öğretmen adını değiştirerek kullanabilirler.
  5. M

7. Sın ıf rehberlik yıl sonu tutanağı

(alıntıdır)
  6. M

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... Çakma sosyalciler hariç kimse boşuna heveslenmesin. 200 puanın altındakiler boşuna ümitlenmesin bile.
  7. M

Şu soruya bakabilir misiniz?

Şu soruya bakabilir misiniz? Kapitülasyonlar osmanlıya zarar vermiştir doğru fakat buna izin veren Osmanlıdır. Kapitülasyonlar ile rekabet doğmuş Osmanlı iç pazarı Avrupalı ticaretçilerin eline geçmiştir. Avrupalılar sanayi devrimi ile ucuza mal ettikleri malları kapitülaysonlarıdaki...
  8. M

Toplu Sözleşmelerde Uzlaşma Sağlandı

Toplu Sözleşmelerde Uzlaşma Sağlandı way arkadaş ben bu maaş zam para işini bir türlü akıl sır erdiremedim. Ayın 15 gidip paramı çekiyorum Allah bereket versin. Eksiliyor mu azalıyor mu haberim yok otomatik ödeme var kartta geriye ne kalırsa harcıyorum :)
  9. M

8-rehberlik plan şubat

8. Sınıf Rehberlik günlük planları umarım işinize yarar
  10. M

8-rehbrlk günlük plan ocak

11. M

8-RHBRLK günlük plan aralık

12. M

8 Rehberlik Günlük plan kasım

13. M

8-Rehberlik Günlük plan ekim

14. M

evde ders veren öğretmenler

evde ders veren öğretmenler Özel eğitim öğretmeni değilsen yapma diyecem ama tam olarak yazmamışsın ne yapacağını? 2. kademe dersi mi vereceksin birine ilde misin ilçede mi köyde mi? Biraz daha ayrıntılı anlatırsan yardımcı olabilirim sayın hocam
  15. M

Bolgemizi Tanıyalım Ders Notları Paketi

Bolgemizi Tanıyalım Ders Notları Paketi Hocam sayfa 406'da Sevr'e göre hazırlanmış bir Harita var? Ben bağlantıyı kuramadım
  16. M

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz?

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz? 5'lerde doğa ve insan 6'larda Asya Hun 7'lerde Osmanlıda yönetim 8'lerde Mudanya Not: İki hafta da bir İkişer saat daha inkılap yapıyorum.
  17. M

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi Bize gelen matematikçi 16 yıllık sınıf öğretmeni. Tanıdıkları ile haber göndermiş, ben anlamam bana sakın 7 ve 8 leri vermesinler. anca 5 ve 6 ları idare ederim demiş. 5 ve altıda okuyanlar bu vatanın evlatları değil sanki. Onların başını yakmaya geliyor. Lanet olsun...
  18. M

Sosyal Bilgiler Dersi Egzersizi Var mı?

SOSYAL BİLGİLER DERSİNİN EGZERSİZ'İ VAR MI ??? ACİL!!!!!!! Bir öğretmen kendi branşına bu kadar mı uzak olur arkadaş.
  19. M

2012 Yılı Öğretmenlerin İl İçi Alan Değişikliği Kontenjanları

2012 Yılı Öğretmenlerin İl İçi Alan Değişikliği Kontenjanları Bu nasıl bir saçmalıktır kardeşim. İyice eğitimin cılkını çıkardılar.
  20. M

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu?

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu? Mustafa Kemal Üniversitesine başvurdum. sosyal Bilimler enstitüsü İlköğretim bölümü Yüksek Lisans yapmak için. Ales 86, Dil 65 Mülakatta elendim. Sosyal Bilimler enstitüsünde mülakat sınavına girdim. Sorulan soruya bakın? 1- Matematiğin alt...