Arama sonuçlarınız

1. Y

LGS'nin Şifresini Çözdük İlk Üç Ünite Ders Notu

cumali emeklerine sağlık kardeşim..
  2. Y

8.SINIF T.C. İNKILAP TARİHİ DENEME SERİSİ 5 ADET

Emeklerine sağlık hocam
  3. Y

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Evde Kal Deneme Sınavı

Zor zamanlarda cumali güler : bir isteğin var mı gardaşım bir isteğin
  4. Y

6.SINIF BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM ÜNİTE DEĞERLENDİMESİ. (1)

erdoğan hocam çalışmalarınızı özellikle takip ediyorum. Takdir- e şayan çalışmalarınızın devamını diliyorum..
  5. Y

Yazılıya Hazırlık Testi-2 (Rol)-2013/2014

Yazılıya Hazırlık Testi-2 (Rol)-2013/2014 tebrikler hocam süpersin :)
  6. Y

Ülkemizin Kaynakları ünitesi madenler etkinliği

arkadaşlar etkinlikler Zümremiz Erdoğan ÇİFTÇİ arkadaşım tarafından hazırlanımıştır.. haberiniz olsun.. yararlı olması ümidiyle.. :)
  7. Y

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd.

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd. büyüksünüz hocam saolun varolun :)
  8. Y

bizim okulda vatandaşlık dersi yok !!!!

bizim okulda vatandaşlık dersi yok !!!! hocam ders zorunlu sizin müdürün akli dengesi yerinde mi bi kontrol ettirseniz nasıl olur da zorunlu bir dersi kafasına göre çıakarı ??
  9. Y

Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2004 mezunuyum herkese slmlar.. niğdeden
  10. Y

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 112 puan olucak nasipse hocam niğde konya kayseri tarafı inşallah:)
  11. Y

7.sınıf Osmanlı Devleti Yöneticileri Drama... performans görevi

7.sınıf Osmanlı Devleti Yöneticileri Drama... performans görevi değerli dostum sana ayrı yeten teşekkürü bir borç bilirimm:))) yerin tartışılmazz:))
  12. Y

7.sınıf Osmanlı Devleti Yöneticileri Drama... performans görevi eywallah arkadaşlar saolunn:)))
  13. Y

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  14. Y

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? iskende PALA - OD - nasipse okuyacam bakalım :) yeni aldım arkadaştann :)) çok övdü ama bakalım nasıl göürcez :))
  15. Y

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri eywallah hocam saolasınn :))
  16. Y

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz 5.yılım bitii 6.yıla başlıyacam nasipse.. branş sınıfım var:))) teknoloji destekli işlemeye tam gaz devam:))
  17. Y

inkılap tarihinde nerelerdesiniz

inkılap tarihinde nerelerdesiniz arkadaşlar ben vatanadaşlığı da kullanıyorum:)) atatürkçülük ünitesine geldm:))
  18. Y

ÇAĞDAŞ UYGARLIĞA DOĞRU ADIMLAR TEST 2

ÇAĞDAŞ UYGARLIĞA DOĞRU ADIMLAR TEST 2 hocam birtanesinn senn:DD üstadsınn:DD jakopstan sevgiler:DDD
  19. Y

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok hocam Allah razı olsun senden yaa.. valla acayip kolaylık sağlyrrr:)) saygılar sevgilerr.. ellernize kolarınıza sağlıkk:)) bitanesnnzz o kadar!!!