Arama sonuçlarınız

1. S

7. Sınıfların yıllık planı

Öncelikle ellerinize sağlık hocam. Neden iki tane olduğunu merak ettim. İnceledim ama bir fark göremedim.
  2. S

Yaz dönemi yetiştirme kurslarına başvurular başladı

Yaz dönemi yetiştirme kurslarına başvurular başladı Hocam, çalıştığınız ilçe içerisinde istediğiniz okulda açabilirsiniz. Elbette o okulun öğretmeni kurs açmıyor ise. Ben 1. tercihimi kendi okulum yaptım, diğer iki tercihimi ilçede kurs açmayacağını bildiğim 2 okul olarak kaydettim.
  3. S

Gelecek eğitim yılına müfredatlar daralıyor. Bakan açıklamıştı.

Gelecek eğitim yılına müfredatlar daralıyor. Bakan açıklamıştı. Sanırım anketi yanlış yere açmışım. Nasıl düzeltirim bilen var mı? Sayın site yöneticilerinden yardım istiyorum, lütfen yardım eder misiniz?
  4. S

Gelecek eğitim yılına müfredatlar daralıyor. Bakan açıklamıştı.

Bir zahmet tıklarsanız sevinirim. Öğretmenler ne düşünüyor merak ettim. Bence sosyal bilgiler dersinde müfredat daraltılmamalı. Ders saati artırılmalı.
  5. S

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı İndirdim sınıfımda kullanıyorum. Bunu hazırlayana ve bu site aracılığıyla faydalanmamıza vesile olanlara minnettarım. Gerçekten harikalar. Ödev kitabı, test kitabı, atölyem kitabı. Hepsi süper.
  6. S

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı Çok güzel oldu, emeği geçenlerin ellerine sağlık. Keşke "ödev" defterinin bari çıktısını alabilseydik. Ödev verirdik. Böyle pek kullanamıyoruz.
  7. S

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu

6 Doğal Afetler ve İnsan Sunusu Sağolun ama parola nedir?
  8. S

Bir tek ben mi rahatsız oluyorum?

Bir tek ben mi rahatsız oluyorum? Başlığı açan üyenin yazdıklarını görünce aklıma birden 24 Kasım'da "Rus uçağının düşürülmesini alkışlayan öğretmenler" geldi. İnanın nerden geldi bilmiyorum. :-\ Başlığı açan üyenin ifadeleri Mustafa Armağan'ın-Kadir Mısıroğlu'nun cümleleri gibi. Hani şu...
  9. S

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız? Hocam sinema filmi değil ama belgesel olarak ve sınıf düzeylerini belirtmeden: -Balkan Savaşları Belgeseli - Yüz Yıllık Hüzün TRT -Bilge Kağan Hazinesi TRT -Osmanlı ordusu TRT -Osmanlıda Gündelik Hayat (VCD) -Rumeli'ye Elveda - 100 Yılda...
  10. S

2014-2015 SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI

2014-2015 SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI Eyvallah hocam. Müdür yardımcısının verdiği gündem maddelerinden biri veya birkaçını değiştirebilir miyiz? Yani yönetmeliğe göre hükmü nedir acaba?