Arama sonuçlarınız

1. ayn

Eba Video İncele Raporu

Mesleki Çalışmalar ve Tecrübe Konuşuyor konulu video inceleme raporu
  2. ayn

Ders ici performans notu dagitmak icin basit excell sayfasi

Sayfaya ogrenci isimlerini kopyalayip, yesil sutuna da notlarini giriyoruz, verdigimiz notu 20 kritere dagitiyor. Sayfada baska bir degisiklik yapmiyoruz.
  3. ayn

(Word Formatı) Sosyal Bilgiler Dersleri Taslak Programı Değerlendirme Raporu

Hocam katkim olmasindan onur duyarim, yeter ki dikkate alinsin. Sonucta ortak tespitlerimiz bunlar.
  4. ayn

(Word Formatı) Sosyal Bilgiler Dersleri Taslak Programı Değerlendirme Raporu

Üzerinde değişiklik yapıp,kendi değerlendirmesini yapmak isteyenler için.
  5. ayn

Çözüldü Misak-i Milli sorusuna bakar misiniz?

Soruyu cagdaslasma olarak yanitladik zaten. Sıkıntı yaratan secenek milli egemenlik ilkesinin Osmanli Parlementosunda kabul edilmemis olmasi ve bunun bazi kaynaklarda ozellikle vurgulanmasiydi. Katkida bulunan herkese tesekkurler, cozulmustur evet
  6. ayn

Anliyorum hocam sagolun, ama hala cok icime sinmedi bu soru. Cevap B dicem ve C şıkkıyla ilgili genis aciklama yapicam ogrencilere
  7. ayn

Anliyorum hocam sagolun, ama hala cok icime sinmedi bu soru. Cevap B dicem ve C şıkkıyla ilgili genis aciklama yapicam ogrencilere
  8. ayn

Evet Byi aldim hocam ama Erzurum ve Sivas Kongrelerindeki milli egemenlikle ilgi maddeler de Misaki Milli kararlarinda vurgulanmadi diye dusundum???
  9. ayn

Misaki Milli kararlarinda, TBMMnin temelini olusturan ilkelerden hangisi yer almaz? A_Milli Egemenlik B_Cagdaslasma C_Tam Bagimsizlik D_Vatanin Butunlugu Bu sorunun cevabi nedir?
  10. ayn

Okul Meclisi Yıllık Planı

İnternette bulduğum başka bir planı güncelledim. Plan alıntı, tarihler güncel yani ::)