Arama sonuçlarınız

1. N

Bilim Adamları veBuluşları

çok güzel bir çalışma. teşekkürler.
  2. N

Şanlıurfa MEB 2016-2017 Kazanım Testi Sayı 4

18. sorunun cevabı -A- Kilikyalılar olucaktı. Dalgınlık olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler
  3. N

Şanlıurfa MEB 2016-2017 Kazanım Testi Sayı 6

Hocalarım ,gözünüzden kaçtığını düşünüyorum .6. soruda Sakarya savaşı değil II. İnönü olacaktı cevapta -D- şıkkı yerine -C- şıkkı olucaktı. Teşekkür eder çalışmalarınızın devamını beklerim.
  4. N

Hocalarım ,gözünüzden kaçtığını düşünüyorum .6. soruda Sakarya savaşı değil II. İnönü olacaktı cevapta -D- şıkkı yerine -C- şıkkı olucaktı. Teşekkür eder çalışmalarınızın devamını beklerim.
  5. N

6. N

2.İnönü savaşı ,Kütahya Eskişehir savaşı, Maarif Kongresi Sunusu

Çok teşekkürler. Çok beğendim .Yalnız kullanılan yazı karakteri zor okunuyor ve göz yoruyor.Düzeltme imkanı olur mu bilmem.
  7. N

Güney Cephesi Destanlaşan Direniş Sunusu

elinize , emeğinize sağlık.Çok teşekkürler.
  8. N

Doğu Cephesi İlk zaferimiz Sunusu

ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. EMEĞİNİZE SAĞLIK
  9. N

2.ÜNİTE: 2016-2009 Arası Konu Dağılımlı Çıkmış Sorular

ÇOK İKRAMA GEÇTİ.ELLERİNİZE SAĞLIK. İYİKİ SİZLER VARSINIZ.
  10. N

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI çok teşekkürler .Yalnız 10. sorunun cevabı - A-olmuyacak mı
  11. N

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL imam hatip ortaokulu olarak 22 öğrenci ile % 71 ortalama.
  12. N

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi HEP PAYLAŞIN,HEEEEEP PAYLAŞIN.EMEĞİNİ PAYLAŞAN ZÜMRELERİMİ ÇOK SEVİYORUM.TEŞEKKÜRLER.
  13. N

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar Lozan'da azınlıklar Türk Vatandaşı sayılmışlardır. Böylece yabancı devletlerin iç işlerimize karışması önlenmiş ve kendi kararlarımızı baskı ve etki altında kalmadan özgürce vermemiz sağlanmıştır. Buna göre cevap doğrudur. Yani A şıkkı= I ve II 'dir.
  14. N

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? Azınlıklar Türk Vatandaşı sayılmıştır Lozan'da .Böylelikle yabancı devletlerin iç işlerimize karışması önlenmiş ve kendi kararlarımızı kendimizin almasındaki küçük engeller de ortadan kaldırılmıştır. Buna göre cevap doğrudur.Yani A şıkkı I ve II 'dir.