Arama sonuçlarınız

1. Y

Ortaokul Sınav Analiz Programı - 2015(Konu Analizli)

Ortaokul Sınav Analiz Programı - 2015(Konu Analizli) KORUMA ŞİFRESİ İSTİYOR HOCAM :(
  2. Y

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd.

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd. hocam elinize kolunuza sağlık mukkemmel çalışma olmuş keşke 6.sınıf ve 7. sınıf tüm ünitelerini de böyle paylaşma imkanınız olsaydı.
  3. Y

atatürkçülük-inkılaplar-ilkeler-dış politika

atatürkçülük-inkılaplar-ilkeler-dış politika açılmıyorrr
  4. Y

Tst Gourp yprk test sunum programı 7.sınıf (tavsiye program) son sürüm 2010

Tst Gourp yprk test sunum programı 7.sınıf (tavsiye program) son sürüm 2010 hocam çalışmanız için teşekkürler dilerim ama keşke 6. sınıf ve inkılap tarıhı çalışmalarını da biz zümrelerinle paylaşma imkanınız olsaydı en az çalışmanız kadar güzel olurdu.
  5. Y

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Ünitesi İle İlgili.

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Ünitesi İle İlgili. açılmıyor hocam
  6. Y

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması hocam 6-7-8 hiçbiri çılmıyor
  7. Y

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması değerli hocam paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim ama sorular açılmıyor
  8. Y

Uygurlar Afişi

Uygurlar Afişi hocam allah razı olsun paylaşımlarınızdan dolayı keşke 7- 8. sınıflarında panolarını da bizimle paylaşma imakınınız olsaydı size duacı olurduk .:)
  9. Y

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması hocam elinize sağlık harika bir çalışma olmuş acaba 6-7. sınıflarında böyle bir çalışması yokmu elinizde
  10. Y

Cumhuriyet (Tarihi Oyun)

Cumhuriyet (Tarihi Oyun) link yok ütfen yardımcı olur musunuz nasıl indirebilirim bu oyunu
  11. Y

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd.

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd. mukkemel bir çalışma olmuş hocam elinize sağlık sizden ricam 6-7.sınıflar içinde yok mu acaba teşekkürler
  12. Y

Haklarımı Öğreniyorum Tek Paket

Haklarımı Öğreniyorum Tek Paket maleysef açılmıyorrrr
  13. Y

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı yüce2001 hocam çok güzel çalışma olmuş elinize sağlık indirmeler ücretsiz mi
  14. Y

Sosyal Bilgiler Kelime Oyunu - Yeryüzünde Yaşam

Sosyal Bilgiler Kelime Oyunu - Yeryüzünde Yaşam hocam merhaba oyunu indirdim ama açılmıyor
  15. Y

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Konu Kazanım Testi

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Konu Kazanım Testi çok teşekkür ederim işime çok yaradı...
  16. Y

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Konu Kazanım Testi

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Konu Kazanım Testi kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ,,,,