Arama sonuçlarınız

1. A

Destek eğitom odasi ögretmen gorevlendirmesi

Arkadaslar bi konuda fikirlerinizi almak istiyorum il emrinde olan bir sosyalciyim bu gun milli egitim beni bir okula gorevlendirdi ancak gittigim okulda sosyalci ihtiyaci yokmus okul mudiru sana destek egitim odasi acalim maas karsiligi dedi kabul ettim fakat bana 7 sinif kaynastirma...
  2. A

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız? DALGA MI GEÇİYORSUNUZ TURK SİNEMASININ HALİ ORTADA HER FİLMDE AŞK MEŞK HANGİNİ ELE ALSAN AYNI FETİH FİLMİ BİLE ULUBATLI HASANI NASIL ANLATMIŞ EVLİLİK DIŞI İLİŞKİ VAR MI OSMANLIDA İLGİNÇÇ:)
  3. A

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz? ROTASYON MANTIKSIZ ONUN YERINE 3600 EK GÖSTERGE VERSELER MERKEZDEKİLERİN YUZDE 80 İ EMEKLİ OLUR HEM DE ROTASYONDAN DAHA HIZLI BIR DEĞİŞİM ORTAYA CIKAR YENI ATAMALARA DA ORTAM AÇILIR . AMA SAKALIMIZ OLMADIĞI İÇİN HAYAL BUNLAR
  4. A

Ankara Üniversitesi'den Mezun Sosyalciler

Ankara Üniversitesi'den Mezun Sosyalciler ben 2011 mezunuyum cebeci eşrafından :) tekirdağ da öğretmenim ismail güven i de hiç sevmem
  5. A

becajiş olayı nasıl olur bilen var mı saygıdeğer zümrelerim ?

becajiş olayı nasıl olur bilen var mı saygıdeğer zümrelerim ? hhhmm sağol hocam .
  6. A

becajiş olayı nasıl olur bilen var mı saygıdeğer zümrelerim ?

:D Tekirdağ da merkezi bir okuldayım Tokat a gitmek için becayiş işe yarar mı ? Şartları nedir acaba ?