Arama sonuçlarınız

1. O

Ders Notu 7. Sınıf II. Ünite Özet Ders Notu (2023-2024)

çok faydalı oldu teşekkür ederim
  2. O

TÜRKİYE BÖLGELERE GÖRE NÜFUS YOĞUNLUĞU HARİTASI

Daha basit ve anlaşılır hale getirmeye çalıştım. Renkli yazıcıdan çıktı alma imkanı bulunmayanlar için kullanışlı olacağını düşünüyorum. Her bir insan figürü 100bin kişiye eşittir.
  3. O

5. sınıf 1. dönem 2. yazılısı

Ben genellikle bir a4 kağıdına arkalı önlü 4 sayfa yazılı hazırlarım. Bu de o tipte bir yazılı. Bu sebeple yazıların puntolarını büyük hazırladım. Umarım beğenirsiniz.
  4. O

5. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI( 2 YAZILI YAPANLAR İÇİN)

5. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI( 2 YAZILI YAPANLAR İÇİN) çok beğendim. tam aradığım yazılı olmuş..
  5. O

Zengin Kültürümüzden Örnekler-Etkinlik

Zengin Kültürümüzden Örnekler-Etkinlik bu çok iyi olmuş
  6. O

Kurslarda Görev Alanların Hizmet Puanının Eklenmesi

Kurslarda Görev Alanların Hizmet Puanının Eklenmesi sanırım 17 nisan 2015'ten itibaren gerçekleştirilen kursları kapsıyor. Geriye dönük pek bir şey alamayacağız sanırım.
  7. O

2. İl İçi Talebi

2. İl İçi Talebi geçen seneki 2. il dışı gibi haksızlıklara ve mağduriyetlere neden olabilir.
  8. O

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

cumhuriyet sadece bir yönetim şeklidir demokrasi ise hayatımızı her alanda şekillendiren bir hayat tarzıdır
  9. O

Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm)

Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm) çok fazla gereksiz detay var.
  10. O

I. Dünya Savaşındaki Cepheler Haritası

Kendim hazırladım umarım birşeye benzemiştir :)
  11. O

8 Sayfalık az ve öz ÜLKEMİZDE NÜFUS ünitesi ders notu

8 Sayfalık az ve öz ÜLKEMİZDE NÜFUS ünitesi ders notu güzel olmuş emeğinize sağlık
  12. O

7. SINIF 1. Ünite Ders Notu- İletişim ve İnsan İlişkileri - Erran'dan

7. SINIF 1. Ünite Ders Notu- İletişim ve İnsan İlişkileri - Erran'dan kısa ve öz hazırlanmış teşekkür ederim.
  13. O

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu önce dosyayı açmakta zorlandım. sonra başardım. şu adımları izleyin; öncelikle yeni bir pp sunusu açın. sonra yeni deyip onara tıklayın. muhtemelen onarmayacak ama düzenleme modunda slaytı açacaktır. düzenleme modundayken farklı kaydet seçeneği ile...
  14. O

TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK- KONU ÖZETİ-1

TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK- KONU ÖZETİ-1 güzel hazırlanmış, kısa ve öz olmuş ellerinize sağlık
  15. O

ANADOLU MEDENİYETLERİ

ANADOLU MEDENİYETLERİ bunu sunular kısmına açsanız daha iyi olurmuş
  16. O

ANADOLU MEDENİYETLERİ

ANADOLU MEDENİYETLERİ teşekkür ederim
  17. O

Anadolu Medeniyetleri Test 1

Anadolu Medeniyetleri Test 1 4 tane şıkkı olmasa ygs soruları bunlar derdim.
  18. O

II. ÜNİTE İLE İLGİLİ 500 SORU VE CEVAPLARI

II. ÜNİTE İLE İLGİLİ 500 SORU VE CEVAPLARI çok teşekkür ederim. elleriniz dert görmesin hocam.