Arama sonuçlarınız

1. Ö

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? ben de çalışma kitabındaki etkinlikleri öğrenciler için faydalı bulmuyorum sırf bulunsun diye hazırlanmış bir kitap o yüzden çalışma kitabıyla hiç vakit kaybetmiyorum zaten bunu istesem de yapamam çünkü zaman yokkkkkkk maalesef
  2. Ö

Kurtuluş Savaşında Cepheler Kavram Haritası

Kurtuluş Savaşında Cepheler Kavram Haritası elinize sağlık hocam kısa ve öz güzel olmuş
  3. Ö

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM ama böyle sınıf sahibi arkadaşlara seviniyorum mutluluk duyuyorum sanki benim sınıfımmış gibi tebrik ederim hocam güzel bir atmosfer olmuş çocuklarınız şanslı
  4. Ö

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM bırakın derslik sahibi olmayı projeksiyonumuz bile yok bir adet projeksiyon var o da diğer branş arkadaşlarımızdan hangisi çabuk davranırsa kapıyor geç kaldıysan vay haline:))))))ama öğrencilerimizin her birinin elinde tablet var güler misin ağlar...
  5. Ö

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı?

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı? sınav kaldırılınca çocukların derse olan ilgisi çok azalır bence de böyleyken oflayıp püflüyorlar sınav da kalkarsa ne olur artık bilmem Allah sonumuzu hayır etsinnnn arkadaşlar
  6. Ö

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 16.30 köy okulu mevcut 29
  7. Ö

Pamukkale Sosyal Bilgiler Mezunları Nerdesiniz?

Pamukkale Sosyal Bilgiler Mezunları Nerdesiniz? PAÜ 2005 MEZUNUYUM ARKADAŞLAR
  8. Ö

ÇOKTAN SEÇMELİ

ÇOKTAN SEÇMELİ SORULAR KALİTELİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.......
  9. Ö

Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler soru sunusu2(241slayt glşm yayınları)

Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler soru sunusu2(241slayt glşm yayınları) ben de açamadım...
  10. Ö

Pamukkale Sosyal Bilgiler Mezunları Nerdesiniz?

Pamukkale Sosyal Bilgiler Mezunları Nerdesiniz? merhaba ben de 2005 paü mezunuyum...
  11. Ö

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? özet hazırladım ama yeterli olur mu bilmiyorum.Projeksiyonum yok sınıfım bile yok.köy okullarında biraz daha zor bunları yapmak...
  12. Ö

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? iyi günler arkadaşlar ben de özellikle 8.sınıflarda çok sıkıntı çekiyorum.