Arama sonuçlarınız

1. S

Dört Şehir ve Mustafa Kemal

Dört Şehir ve Mustafa Kemal TEŞEKKÜRLER
  2. S

Adım Adım Türkiye Tek Paket

Adım Adım Türkiye Tek Paket ERİŞİM ENGELLİ İNDİREMEDİM
  3. S

Bir Ömrün Öbür Hikayesi

Bir Ömrün Öbür Hikayesi açamadım
  4. S

Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Yayımlanan Görüntüleri (Yüksek Kalite 720p)

Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Yayımlanan Görüntüleri (Yüksek Kalite 720p) İNDİREMEDİM
  5. S

Dünyayı Keşfediyoruz-Coğrafi Konum

Dünyayı Keşfediyoruz-Coğrafi Konum ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK YARARLANACAĞIM BU SLAYTTAN.
  6. S

İlköğretim 8. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Kılavuzu

İlköğretim 8. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Kılavuzu Teşekkür Ederim
  7. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi SİZ BENİM ÇALIŞTIĞIM YERLERDE ÇALIŞIN BENDE PUAN SIFIRLAMAYI KABUL EDEYİM NASIL ANLAŞMA AMA.ŞEHİRDEN BİRAZ BERİ GELİN CAN GÜVENLİĞİ NEYMİŞ ANLAYIN.
  8. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi HOCAM SINIFÇILAR SOSYAL BİLGİLER DERSİNE TAM TERSİNE ÇOK ÖNEM VERİRLER.HAFTALIK DERS SAATLARİNDEN HABERDAR DEĞİLSİNİZ???
  9. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi SAYIN HOCAM GELİNDE BENİM DOĞUDA YAŞADIKLARIMI ANLATAYIM SİZE.AYRICA ŞU KULLANDIĞINIZ ARGO KELİMELERİ SINIFÇILARI BEĞENMEZ KÜÇÜMSER TAVIRLARINIZA YAKIŞTIRAMADIM.SINIFTADA MI BU ŞEKİL BİR ÖĞRETMENSİNİZ???
  10. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi BENDE 13 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM VE SOSYAL SİLGİLERE GEÇTİM.YAPILAN HAKSIZLIKLARI KABUL EDİYORUM.AMA BENDE 13 YILIMI DOĞUDA GEÇİRDİM.VE 99 DA DA SINIFÇILARIN YENEN HAKLARINI UNUTMAYIN YAN ALANA GEÇEN ÖĞRETMENLERE LAF ATANLAR.PEKİ ÖNERİM ŞU TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİ 5...
  11. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi Alan değiştirdim inşallah başarılı oluruz