Arama sonuçlarınız

1. N

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

9 Yılı ücretli ; ilkokul,ortaokul , lise kademelerinde farklı branşlarda ve son 1.5 yıldır kadroya geçmiş biri olarak yorgun bir öğretmenim
  2. N

5.sınıf sosyallere sınav yapacagım ekte yazılı kağıdı fikrinizi almak istiyorum

5.sınıf sosyallere sınav yapacagım ekte yazılı kağıdı fikrinizi almak istiyorum örnk bi yazılı öneriniz varmı hocalarım
  3. N

5.sınıf sosyallere sınav yapacagım ekte yazılı kağıdı fikrinizi almak istiyorum guncelll
  4. N

:) hocamlarım eksiklerim varsa bilgilendirirseniz sevinirim haftaya yapmayı düşünüyorum .
  5. N

performans göreviyle ilgili sorum olacak

performans göreviyle ilgili sorum olacak tesekkür ederim hocam sağolun
  6. N

performans göreviyle ilgili sorum olacak güncell
  7. N

hocalarım bulunduğum okulda biraz sıkıntı yaşıyorum ve deneyimli değilim 5.sınıflara derse giriyorum performans ödevlerini nasıl halletmeliyim yılda iki kez olacak diye biliyorum ve şuan ikinci ünite sonlarına doğruyum kasım sonu aralık başı ikinci üniteden yazılı yapacagım performansında bu...
  8. N

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya 2011 mezunuyum. Şener hocamız ,Murat Ali Hocamız, Ahmet Uysal, Cevat Hocamız,Hakan Hocamız,Filiz ve Aydan hocalarımız ve ismini sayamadığım başta Hasan Şahan ve Kemal Oğuz Er başta olmak üzere eğitim hocalarımızın ve diğer derslerimize gelen hocalarımızın butunune...
  9. N

I. Ünite Bir Kahraman Doğuyor Testleri

I. Ünite Bir Kahraman Doğuyor Testleri emeğinize sağlıkı teşekkür ederim öğretmenim
  10. N

1 Güzel Ülkem Sunusu

1 Güzel Ülkem Sunusu emeğinize sağlıkı teşekkür ederim öğretmenim
  11. N

5. Sınıf Performans Ödevleri

5. Sınıf Performans Ödevleri emeğinize sağlıkı teşekkür ederim öğretmenim
  12. N

29 Ekim etkinliliği görevi verildi yardımcı olur musunuz ?

29 Ekim etkinliliği görevi verildi yardımcı olur musunuz ? güncell
  13. N

29 Ekim etkinliliği görevi verildi yardımcı olur musunuz ?

Öğretmenlerim, okulum 29 Ekim ile ilgili etkinlik verdi.Ne yapacağımı bilmiyorum.Meslekte yeniyim ve bu etkinlik okulun kendi sayfasında yayınlanacakmış. ::)Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Çocukların asker kıyafetleri varmış okulda bunları kullanarak video izletelim sonra fotograflıyalım...
  14. N

ORJİNAL 1. DÖNEM 1. YAZILI

ORJİNAL 1. DÖNEM 1. YAZILI güzel olmuş klasik soru eklenirse arkadaşların dedikleri gibi dha hoş olabilir
  15. N

seçmeli bilişim teknolojileri dersi müfredatı ?

seçmeli bilişim teknolojileri dersi müfredatı ? çok mersi Yavuz Bey Hocam:)
  16. N

seçmeli bilişim teknolojileri dersi müfredatı ?

5 sınıfın bilişim teknolojileri dersine giriyorum seçmeli ders sizden ricam bunun müfredatı var mı çocuklara ders ne anlatacağım,meslekteki ilk yılım tecrubesizim epey
  17. N

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı (MEB Kitabı 2012-2013)

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı (MEB Kitabı 2012-2013) :) teşekkürler