Arama sonuçlarınız

1. bilgetarih

Okul Evde Başlar Mp3 (anne-babalara ve eğitime kendini adamış tüm şahıslara)

Okul Evde Başlar Mp3 (anne-babalara ve eğitime kendini adamış tüm şahıslara) link yok hocam
  2. bilgetarih

Derslerimiz heyecanlı ve tempolu geçiyor. Videoyu izleyebilirsiniz.

Derslerimiz heyecanlı ve tempolu geçiyor. Videoyu izleyebilirsiniz. ŞU ANDA BUNUN NERDEN ALINABİLECEĞİ KONUSUNDA BİLGİSİ OLAN VAR MI
  3. bilgetarih

6.SINIF I. ÜNİTE SORU-CEVAP ETKİNLİKLER-2

6.SINIF I. ÜNİTE SORU-CEVAP ETKİNLİKLER-2 ulaş hocam bütün ünitelerin calısmalarını yayınladınızmı
  4. bilgetarih

İl Bulma Oyunu

İl Bulma Oyunu acılmıyor
  5. bilgetarih

İnkılap Tarihi Atölyem-1 (Batıya Erken Açılan Kent: Selanik-1)

İnkılap Tarihi Atölyem-1 (Batıya Erken Açılan Kent: Selanik-1) (2015-2016) 5 ve 6. sınıfların calısmaları da varmı hocam
  6. bilgetarih

Çarkıfelek

Çarkıfelek indirme linki görünmüyor
  7. bilgetarih

Anadolu'da Kurulan İlk Türk Beylikleri .pdf(Sunum)

Anadolu'da Kurulan İlk Türk Beylikleri .pdf(Sunum) ölü link hocam
  8. bilgetarih

Video Sunu 2.Ünite

Video Sunu 2.Ünite hocam cok beğendim emeğinize sağlık
  9. bilgetarih

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum video sunum

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum video sunum hocam yeni link yüklermisiniz,sayfa engelli
  10. bilgetarih

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013 HOCAM ISRARLA BU VE BENZER ÇALIŞMALARI SÜREKLİ BEKLİYORUZ
  11. bilgetarih

yurt dışı görev hakkında bilgi talep edenler

yurt dışı görev hakkında bilgi talep edenler merhaba hocam eşim edebiyat öğretmeni yurtdısı görev icin ne gereklidir az da olsa bilgilerndirirmisiniz teşekkür ederim
  12. bilgetarih

Kardeş Sitelerimiz

Kardeş Sitelerimiz merhaba edebiyat dersleri icin kaynak sitesi bulamıyorum.sosyal bilgilerde sosyal bilgiler biz sitesi harika kaynaklar sağlıyor. edebiyat dersi kaynakları bulabileceğim bi site varmı bildiiğiniz,teşekkr ederim
  13. bilgetarih

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd.

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd. HOCAM 7 6 5. SINIFLARA DAİR CALIŞMALARINIZ VARMI
  14. bilgetarih

Windows7 de Gereksiz Dosyaları Temizleyelim

Windows7 de Gereksiz Dosyaları Temizleyelim faydalı görünüyor tesekkr
  15. bilgetarih

Bilimsel Araştırma Basamakları

Bilimsel Araştırma Basamakları teşekkürler hocam
  16. bilgetarih

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ?

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ? bugün ingilizce hocası ing ve sosyalin teogtan kaldırılacağına dair bi söylenti olduğunu söyledi bilgisi olan var mı
  17. bilgetarih

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi?

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi? hocam sorması ayıp ne kadar a anlaştınız?
  18. bilgetarih

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi?

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi? hocam mrb hiç sorun yok..hayırlı olsun. öncelikle devlet okullarına göre biraz daha üzerinde sorumluluk fazla olacak ama özel okula gönderen aileler cok ilgililer ve bu da başarıya cok önemli etkisi oluyor *önemli olan şeylerden biri çocukların sizi...
  19. bilgetarih

Okul Merdiveni Projesi

Okul Merdiveni Projesi böylesi ilginc ve yararlı şeyleri ELİNDE OLANLAR paylaşalım hocam