Arama sonuçlarınız

1. Ý

ZEKA SORUSU ( Basit mi değil mi siz karar verin? :)

ZEKA SORUSU ( Basit mi değil mi siz karar verin? :) cevap:0 ama bundsa bir zorluk görmedim . bende başka birşey zannetmiştim.işlem önceliği işte.
  2. Ý

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(26.01.2012) ya güzel bir şeye benziyoda nasıl indiriyoruz ve paralı mı ?????
  3. Ý

Fransız İhtilali

Fransız İhtilali yaaaaaaaaaaaa yardım edein nasıl iniyor bu bir allahın kulu yok mu yardım edicek ???? offfffff nasıl iniyor buu :(
  4. Ý

Fransız İhtilali

Fransız İhtilali ya nasıl iniyor yardım help meeee please?????? aciiillllm :(:(:(:(:(
  5. Ý

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(yenilendi) yaa görüntüden yani tresimlere bakıyorumda emeğe sayge tabiki fakat neden açılmıyor neden inmiyor yaaa nasıl indirebiliriz yardım lütfen help meee????????:):((::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  6. Ý

Serhat Şehri Edirne

Serhat Şehri Edirne gerçekten arka plann değişik olabilirid hep aynı şey sıkıcı olmuş ama emeğe saygı tabiki ama aman aman beyenmiş değilim arka plan için 0.emek için 9 anlamlar örnekler için de 8