Arama sonuçlarınız

1. hkonyali

YİNE AYNI FORMATTA 5. SINIF 2. DÖNEM 2. YAZILI

YİNE AYNI FORMATTA 5. SINIF 2. DÖNEM 2. YAZILI Paragraf, doğru yanlış, kavram bilgisi, boşluk doldurma, testten oluşan çok yönlü yazılımız
  2. hkonyali

SOSYAL BİLGİLER 5.SINIF 2. DÖNEM 1.YAZILI SORULARI

teşekkürler,tanıyamadım hocam
  3. hkonyali

SOSYAL BİLGİLER 5.SINIF 2. DÖNEM 1.YAZILI SORULARI

Tasarım Yavuz Yıldız hocama, test sorularının bir kısmı Erkan İsanmaz hocama, kalanlara bana ait, faydalı olması dileğiyle :)
  4. hkonyali

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

bendede imacrosu indirmedi,hata veriyor
  5. hkonyali

5. sınıflar 1. dönem 2. yazılı sorularıdır

Şablon örneğini siteden hangi hocamdan aldığımı hatırlamıyorum,hakkını helal etsin. Faydalı olması dileğiyle...
  6. hkonyali

Tayin ve il tercihinde yardımcı olur musunuz?

Ben Adana'da Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim.Eşim sözleşmeli öğretmenlik başvurusunda bulunacak.İl ve okullar konusunda yardımcı olabilecek meslektaşım var mı acaba? Açılan iller Aşağıda Kilis,Yukarıda Elazığ ve Malatya dahil doğudaki bütün iller.250 okul olduğu için tek tek yazamıyorum.Bana...
  7. hkonyali

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ?

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ? Bu durum hakkında herhangi bir gelişme oldu mu?
  8. hkonyali

İstanbul'un Fethi Resim

İSTANBUL'UN FETHİ İLE İLGİLİ RESİM Bu şekilde yapmaya karar verdik arkadaşlar...Belki size de lazım olur diye paylaşıyorum
  9. hkonyali

İstanbul'un Fethi Resim

İSTANBUL'UN FETHİ İLE İLGİLİ RESİM elinize sağlık hocam, yazılı olan resim güzelmiş, onun yanına dikey şekilde 2 tane de ufak resim koyarsam 3 lü resim güzel olur. Fatihin yanına Sultan Alparslan gider mi? Yazılı resim dikey, yanına 2 tane küçük resim...1.50 metreye 1.20 gibi...
  10. hkonyali

İstanbul'un Fethi Resim

İstanbul'un fethi ile ilgili dersliğimin duvarına 1 - 1.5 metre arası resim yaptırmak istiyorum. Reklamcı ile görüştüm, mega pikseli yüksek bir resim olması gerektiğini söyledi. Sizlerden ricam elinde mega pikseli yüksek bir resim varsa paylaşabilir mi? 1500-2000 mega piksellik resim işimizi...
  11. hkonyali

Derste uyguladığınız oyunlaştırılmış konu anlatımı

Derste uyguladığınız oyunlaştırılmış konu anlatımı Bende Örneğin kızılay konusunda sınıfı 4 er li 5 erli gruplara ayırıp bir resim çizmelerini istiyorum. Daha sonra resimler teker teker grup içinde değiştirerek diğer grubun yapmadığı eksikleri diğer grubların gidermesini istiyorum.Her resim her...
  12. hkonyali

Derste uyguladığınız oyunlaştırılmış konu anlatımı teşekkür ederim.2 sinide not aldım...Arkadaslar düşüncelerini belirtmeye devam edebilir...
  13. hkonyali

Derste konu anlatımı sırasında sunu ve kitap harici, oyunlaştırarak anlattığınız farklı uygulamalar nelerdir? Her sınıf düzeyinde olabilir. Yardımlaşırsak memnun olurum :)
  14. hkonyali

1 Yasalar Bizim İçin Var SUnusu

1 Yasalar Bizim İçin Var SUnusu teşekkürler erkan hocam :)
  15. hkonyali

KİTAP İNCELEME KOMİSYONU

Kitap inceleme komisyonuna seçilipte bölgesindeki seminere katılmayı düşünen öğretmen arkadaşlarım varmı acaba?
  16. hkonyali

Bil soruyu bas gaza ADIM ADIM TÜRKİYE

Erkan hocamın sorularından faydalanılarak hazırlanmıştır...
  17. hkonyali

Bil soruyu bas gaza haklarımı öğreniyorum

erkan hocamın testlerinden faydalanılarak yapılmıştır...
  18. hkonyali

6. Sınıf Veli Toplantısı (Sunu)

Aşamalı Devamsızlık Yönetim Modeli (ADEY) uygulama kılavuzundaki bilgilerden faydalanılarak hazırlanmıştır...
  19. hkonyali

Unutulan Kahramanlar

TOROS KARTALI KILAVUZ HATİCE 8 Mayıs 1920 tarihinde Pozantı’ya sıkıştırılan Fransızlar çok kritik bir duruma düşmüşlerdi. Zira, etrafı kuşatmış olan Türk kuvvetlerinin yapacakları taarruz, kendilerinin yok edilmesine sebep olabilirdi. Fransız kumandanı buhranlı dakikalar geçirmekteydi. Bu...