Arama sonuçlarınız

1. S

ÖZGÜR DÜŞÜNCENİN BİLİMSEL GELİŞMELERE KATKISI

MERHABA HOCAM DERS NOTLARINIZ CK GÜZEL.SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM.EMEĞİNİZE SAĞLIK.AMA 4.ÜNİTE DERS NOTLARINIZDA FOTOKOPİ ÇIKTISI ARKA PLANDA SİYAH ÇIKIYOR.BUNU DÜZELTEBİLİRMİSİNZ.TEŞEKKÜRLER
  2. S

ORTAOKULLAR İÇİN TARİHİ HİKAYE/ROMAN ÖNERİSİ

Zehra Aydüz'ün 7.sınıflar için hazırlamış olduğu Osmanlı tarihini tavsiye ederim.eğlenceli ve bilgi verici 7 setlik hikaye kitaplar.
  3. S

grup kalabalık

gruba örnek diye düşünüyorum. . 1.özellik düğünde akrabalar olur yani birbirni tanıyan insanlar ikincisi ortak amaç vardır gelin ve damadın bu mutlu günlerinde yalnız bırakmamak.
  4. S

ORTA ASYADA KURULAN İLK TÜRK DEVLETLERİ

GERÇEKTEN ORJİNAL BİR ÇALIŞM AOLMUŞ..
  5. S

soruma cevap verirmisiniz acilennn

arkadaşlar öncelikle soruma cevap verirseniz sevinirim.okulumuzdaki Türkçe öğretmenimiz müdür yardımcısı oldu. Türkçe öğretmeninin giremediği derslerine yan branşımız Türkçe olduğu için ben girmek zorunda mıyım.ben girmek istemiyorum.bu arada ana branşımı 12 saat dolduruyorum.ayrıca 3 sınıfın...
  6. S

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu çok beğendim seneye biz de yeni bir okula taşınacağız.benim hayalimde de böyle bir sınıf vardı
  7. S

okutulabilecek kitaplar

okutulabilecek kitaplar 7 SINIFLAR için ZEHRA AYDÜZ OSMANLI TARİHİ 8 sayıdan oluşuyor tüm padişahlar ve yaptıkları hikayeleştirilmiş şekilde anlatılıyor çocuklardan çok güzel dönütler aldım
  8. S

1. ünite full konu anlatımı sunumu

çok güzel erzurumun bir köyünde öğretmenim okumayı pek sevmeyen öğrencilerim için görseller çok iyi olmuş emeğine sağlık...
  9. S

Ülkemizin Kaynakları: Vergim Bana Dönüyor

Ülkemizin Kaynakları: Vergim Bana Dönüyor inanılmaz güzel hazırlanmış çocklar çok iyi anlayacak
  10. S

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi)

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi) hocam ellerinize sağlık muhteşemmm olmuş.kanuninin seferlerini ve divan toplantılarını da oluşturabilirmisinz.
  11. S

Ahilik Ayıplı Mal (Muhteşem Yuzyıl Dizisi)

Ahilik Ayıplı Mal (Muhteşem Yuzyıl Dizisi) hocam ellerine sağlık muhteşem olmuş.hocam kanunnin seferlerini ve divan toplantılarını da hazırlayabilirmisiniz.
  12. S

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi)

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi) sultan süleymanının haremi olduğu gerçeğini unutmamalıyız ama bir cihan padişahı olduğu için halkımz tarafından kabullenilemiyor tarihi hep övünülecek tarafıyla görme alışkanlığımız var tabi saklanan gerçekler pek işimize gelmiyo görmek duymak...
  13. S

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

İSKENDER PALA'NIN DÖRT GÜZELLER'Nİ OKUMAKTAYIM .harika bir kitap deneme türünde Bu kitapta dört elementin:hava,su, ateş ve toprağın hayatımızdaki öneminden bahsediyor.çok güzel alıntılar ve hikayelerle tabi.
  14. S

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) kendinize ait bir sınıfın olması çk güzel keşkke bizim de böyle bir imkanımız olsa