Arama sonuçlarınız

1. S

TEOG-2 HAZIRLIK 210 SORU

tesekkurler hocam emegınıze saglık cevap anahtarı olan varsa yollayabılır mı acaba
  2. S

10 Kasım_Günün Anlam ve Önemiyle İlgili Konuşma

10 Kasım_Günün Anlam ve Önemiyle İlgili Konuşma hocam kalemınıze emegınıze saglık
  3. S

*****Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 7*****

*****Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 7***** hocam allah razı olsun emeğinize saglık
  4. S

2. TEOG Sınavında Hangi Konuya Kadar Anlatacağız?

2. TEOG Sınavında Hangi Konuya Kadar Anlatacağız? hocam atatukçuluk unitesi bitiyo dış politikaya geçmiyoruz
  5. S

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) allahım bende mi bi sıkıntı var yoksa sizdedemı oyle başarı %33 diyo tekrar izlemeye yönlendiriyor tekrar izle 1 saat sürüyo delirecem. herşey bitti bumu kaldı ya
  6. S

Mangala Sunum

Mangala Sunum çocuklar cok sevıpo mangalayı zevkli bir oyun
  7. S

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::. emeğinize saglik hocam teşekkurler
  8. S

teog

teog ARKADAŞLAR BİZE BUGUN TTOPLANTIDA BİR HAFTA İLERİDE OLUN KONULARDA DEDİLER. BİRDE SORULAR ÇOK KOLAY OLACAKMIŞ. GÖRSEL AGIRLIKLI İMİŞ
  9. S

Proje Hazırlama Teknikleri Seminer Çalışması ve Örnek Projelerin İncelenmesi

Proje Hazırlama Teknikleri Seminer Çalışması ve Örnek Projelerin İncelenmesi TEŞEKKÜRLER
  10. S

Şu soruya bakabilir misiniz?

Şu soruya bakabilir misiniz? e şıkkı dıyorum
  11. S

TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI 63
  12. S

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

bende 2009 mezunuyum konyada çalışıyorum
  13. S

Öğrencilerden gelen ilginç bir soru?

Öğrencilerden gelen ilginç bir soru? bana gelen ilginç bir soruda atatürk soyadının kimse tarafından kullanılamayacagını söyldigimde ismi ATA soyadı TÜRK olsa olurmu yada isim olarak ATATÜRK koyabilirmiyim? birde TÜRKATA olsa olurmu idi ?
  14. S

mangala kulübü

mangala kulübü bugun ögrencılerımle oynadık çok zevklıydı. ögrencılerım çok mutlu olduokulun hepsı kulube gelmek istiyo :) ama prosedurde ne hazırlayacam bilmiyorum:(
  15. S

mangala kulübü

arkadaslar okuluma yazı gelmış mangala kulubu kurun dıye bana düşütü kurmak. mangala siparişlerinin verdık yarın oynayacaz ögrencilere ögretecem ama prosedürde neler hazırlayacagım neler yapacam kulüp için bilen yapan varmı
  16. S

Karne İçin Güzel Sözler

Karne İçin Güzel Sözler allah razı olsun dıyorum konuyu çan arkadaş için sagolun emegınıze saglık
  17. S

Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri.

Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri. hocam 4shard açılmıyor bunuda boxca dan yuklersenız ındırebılırız
  18. S

kaç yazılı yapıyorsunuz?

kaç yazılı yapıyorsunuz? 2 yzılı yapıyorum. bazı sınnıflarda uç bazılarında 2 yapabılıyor muyuz?