Arama sonuçlarınız

1. C

8. Sınıfların Ders Çizelgesi ve Vatandaşlık Dersinin Durumu

Bu konu hakkında yıllar önce Yazdığım yazılar vardı arkadaşları sürekli ders saatimiz az bırakın ekdersi Maaş karşılığını zor dolduruyoruz diyordum ama herşey para değil bırakın ekders kaygılarını Cevapları alıyorduk şimdi geldiğimiz nokta bu Önemi hergeçen yıl azalan bir branş olduk büyük...
  2. C

sosyal bil alan değişikliği

sosyal bil alan değişikliği sosyal hocam kaç mezunusunuz diplomanızın arkasında yan alan türkçe yazıyormu
  3. C

sosyal bil alan değişikliği zalatar hocam sizin dip yan alan türkçe yazıyor mu
  4. C

sosyal bil alan değişikliği kaç mezunu ve hangi üniversite hocam sizinkiler
  5. C

sosyal bil alan değişikliği sosyal bilgiler yan alan konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar diplomda yan alan kısmında ne yazıyor
  6. C

sosyal bil alan değişikliği arkadaşlar 2002 sosbil mezunuyum diplomada yan alan bilgisi yok ama bize okurken yan alanınınz türkçe demişlerdi şimdi alan değişikliğine başvurabilecekmiyiz
  7. C

hangi ders saati düşecek

hangi ders saati düşecek bu dersleri seçmeyen çocuklar dinsiz ve gavur olmakla suçlanıp aşağılanacaklar nerden çıkarıyorum yok canım öyle şey mi olur isteyen seçecek gerçi seçmeyen azınlığa o saatte hangi branş öğretmeni ve derslik bulacaklar o da ayrı bir gerçek ya türkiyenin dinsel hoşgörü...
  8. C

arkadaşlar müjdemi isterim!!!

arkadaşlar müjdemi isterim!!! Her ulus hak ettiği hükümet tarafından yönetilir. Joseph De Maistre
  9. C

sitede zorlandığım bir eksiklik

forumlarda yazılı test etkinlik ararken çoğu zaman en son hangisine baktığımı karıştırıyorum sol tarafta baş kısmına yöneticiler numara koysalar çok daha iyi olur diye düşünüyorum
  10. C

GAZİ MEZUNLARI

Gazi Mezunları gazi eğitim 2002 normal öğretim mezunuyum
  11. C

İdarecilerin 6 Saati

idarecilerin derse girmeleri ek ders almalarını sağlamadığından okulda ek ders problemini en az oluşturacak derse girebileceklerini düşünüyorum yasa bu konuda engek değil engel olan idarecilerin daha çok anlayışsızlığı gibi geliyor
  12. C

İdarecilerin 6 Saati

yani 6 dersin üstüne mi giriyor
  13. C

İdarecilerin 6 Saati

teşekkür edrim hocam ancak ben tam olarak emin değilim bu konuda milii eğitim aradım onlar kendi branşı dışında da girebilir dedi ama sanırım daha çok buna razı olunmuyor gibi yoksa yasa engel değil sanırım yine de farklı fikirleri duymam iyi olur
  14. C

İdarecilerin 6 Saati

merhaba arkadaşlar ben bir konuda fikrinizi alacağım bizim okulda 24 saat sosyal dersi var tek sosyalci benim ama bu sene bir de sosyalci idareci atandı 6 saat sosyale girecek ancak pek çok da boş ders var görsel sanatlar teknoloji tsarım müzik idareciler mutlaka kendi branşlarında girmek...
  15. C

GAZİ MEZUNLARI

Gazi Mezunları merhaba gazi eğitim sosyal bilgiler öğretmenliği 1. öğretim 2002 mezunuyum
  16. C

ek ders bulabiliyor musunuz ?

merhaba arkadaşlar daha önce ekderslerimiz konusunda bir görüş bildirmiştim ama pek dikkatinizi çekmedi galiba olaya herkez sadece ders saati olarak bakıyor halbuki ortada gasp edilen ekderslerimiz de var sınıf öğretmenlerinin girmediği halde aldığı ekdersler varken bizler bulamıdığımız ekderler...
  17. C

altenatif olarak başka çözümler de üretilebiliriz mesela danıştaya dava açabiliriz bunun için de kampanya başlatalım sınıf öğretmenleri girmedikleri derslerin parasını alıyor biz alamıyoruz bu durum eşitliğe aykırı biz de idari görevle okulda kalıp ek derslerimizi istiyoruz şeklinde üzerinde...
  18. C

valla hocam ben bu işten hiçbirşey anlamadım günlerdir takip ediyorum yazıyorum hiç kimseden cevap bile yok bu konuda neler yapabileceğimizi tartışalım diyorum site yöneticilerinin de açıkcası bu konu hakkında çok fazla yanıt verdiklerini görmedim artık ben de iyice pes etmek üzereyim bu...
  19. C

evet haklısın aynur hocam ancak umutsuzluğa düşmeyelim fen dersi de itirazlarla 4 saate çıkarıldı ayrıca 1 sosyal sorusu seviye belirleme sınavında 3 ingilizce sorusuna eşit olacak tabi bunu anlatmak lazım okullara okullarında 4 saat ingilizce dersi varken 2 saatte ek ders olarak seçilmiş...
  20. C

ek ders bulabiliyor musunuz ? arkadaşlar bu konuda boş durmayalım o zaman bakanlığın şikayet bölümüne ders saatimizi 4 yapılmasını isteyen bir dilekçe yazalım örneğini size ayneen veriyorum haydi herkez görev başına İlköretim II. Kademede Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktayım...