Arama sonuçlarınız

1. B

Yazılı 2. dönem 1. yazılı

El insaf.Yeni nesil soru diyoruz,yorumlama muhakeme diyoruz.Baştan aşağı ezber olmamış mı sanki ?
  2. B

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Öğretmenim,mümkünse alabilir miyim?
  3. B

Resim,Yenilik,Kelime Bulmaca...

İnanın cevapları çocuklar kendileri buluyor.Öyle ekstra bir cevap anahtarı tarzında bir şey yapmadık.
  4. B

Resim,Yenilik,Kelime Bulmaca...

Değerli arkadaşlarım. Derslerimde mümkün olduğunca oyun temelli gider,yavrularımı sıkmadan,bunaltmadan nasıl öğretebilirim diye uğraşmaktayım. Bunu da yaparken bu güzel siteden ve siz değerli zümrelerimin paylaşımlarından faydalanıyor,ara ara paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Bugünkü oyunum...
  5. B

Destekleme kursu ekders ücreti hakkında.

Okulumda idareceyim. Okul müdürü ile aynı saat kurs vermemize rağmen benden fazla ücret alıyor.Sebebi yüksek lisans yapmış olması. Yani alabiliyorsunuz.Hatta bununla ilgili okullara resmi yazı gönderildi.İyi çalışmalar dilerim.
  6. B

EN YENİ VE ORİJİNAL GENEL TEOG DENEMESİ - 1

Teşekkür edelim,yorum yazalım yazmasına da ürün nerede acaba?Bu teşekkür eden arkadaşlar bizim göremediğimiz neyi görüp teşekkür ediyor?Yoksa robot mu bunlar :)=
  7. B

TEOG ikinci dönem sonuçları açıklandı

TEOG ikinci dönem sonuçları açıklandı Daha önce belirttiğim ortalamam 82,2 Resmi sonuç 81,79. Umarım o soru yüzümüzü güldürür.
  8. B

LGS TEOG ortalaması nasıl arttırıldı? Ufak bir öneri!!!

TEOG ortalaması nasıl arttırıldı? Ufak bir öneri!!! Hocam tek taç hazirliyorsunuz. Taçı takan arkadaş oturuyor. Diğer 3 kişi karşısında sırayla kavramı anlatmaya çalışıyorlar. Bildiği zaman taçtaki kavram ve anlatan kişi değişiyor . Bu kadar yani :) Anlatamayan ya da taçı takan arkadaş kavramı...
  9. B

TEOG ortalaması nasıl arttırıldı? Ufak bir öneri!!! Resimler gözükmüyor mu acaba? Eklemiştim,gozukmuyorsa gonderebilirim tekrardan.
  10. B

TEOG ortalaması nasıl arttırıldı? Ufak bir öneri!!! Deneyin,siz oynamaktan bikacaksınız ama çocuklar bıkmayacaktır. Okulumuzda en problemli görülen sınıf öğrencileri bile cuma günleri son iki saat dersim varken sürekli yanıma gelip sorarlar bu oyunu oynayacak mıyız diye. Deneyen arkadaşlar var...
  11. B

Değerli meslektaşlarım,ortalama ile ilgili kısımda bilgi verirken bir oyundan bahsetmiştim.Birçok arkadaş özelden mesaj atmış,ilgilenmişler teşekkür ederim.Çocukların videosu da var;fakat MEB'in bu konulardaki hassasiyeti yüzünden paylaşmadım.Ama oyunun fotoğraflarını ekliyorum. 1)Basit bir...
  12. B

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL Ekrem Doğanay İmam Hatip Ortaokulu Bolu/Yeniçağa 50 öğrenci ile 82,2 ortalama yakaladık çok şükür. 32 kişi 5,( ki 13 öğrenci hatalı soru mağduru) 11 kişi 4, 4 kişi 3, 3 kişi 1 alarak bu ortalamayı yakaladık.Bu dönem denediğim çok farklı ama aslında...
  13. B

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız?

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5.Sınıflar:3.Ünite'ye giriş yaptım. 6.Sınıflar:Anadolu'da Kurulan Medeniyetler 7.Sınıflar:Anadolu'da Kurulan İlk Türk Beylikleri ve Katkıları bitti. 8.Sınıflar:Batı Cephesi'ne giriş. Bu hafta tüm sınıfları sınav yapacağım.
  14. B

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? Genel Ortalama:72,57 Net Ortalaması:14,5 Öğrenci Sayısı:68 Bolu/Yeniçağa Mehmet Çelik Ortaokulu
  15. B

NORM KADRO

NORM KADRO 15*3=45
  16. B

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız B şıkkı.Açık bir şekilde sınırlardan bahsetmiş.
  17. B

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI Görseller çok hoş olmuş,teşekkürler.Yalnız 10. soruya bakınız.Galiba bir yanlışlık var.Kullanan arkadaşlar da dikkat etsinler.
  18. B

2014-2015 5. sınıf sosyal 1. dönem 1. yazılı

2014-2015 5. sınıf sosyal 1. dönem 1. yazılı Hakkaten derlenmiş.Bir de dosyayı ekleseydin iyi olacaktı.
  19. B

18-mart-2014 ÇANAKKALE'DE KULLANILAN ASKERİ MALZEMELER-Ercan KAYA dan...

18-mart-2014 ÇANAKKALE'DE KULLANILAN ASKERİ MALZEMELER-Ercan KAYA dan... Teşekkürler,çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık.