Arama sonuçlarınız

1. gençefe31

Sunu Misaki Milli ve TBMM

ALLAH RAZI OLSUN.ÇOK BÜYÜK EMEĞİNİZ VAR ÇOCUKLARIMIZIN ÜZERİNDE.
  2. gençefe31

Atatürk İlkeleri İnteraktif Etkinlik Programı

Atatürk İlkeleri İnteraktif Etkinlik Programı mükemmel olmuş
  3. gençefe31

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::. teşekkürler ALLAH razı olsun.
  4. gençefe31

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı ELİNİZE SAĞLIK SADE VE GÜZEL OLMUŞ.
  5. gençefe31

10 KASIM KONUŞMA METNİ."BÜYÜK ADAM"

10 KASIM KONUŞMA METNİ."BÜYÜK ADAM" HOCAM GÜNÜN ANLAMINI ÇOK ÖZ ÇOK SADE HARİKA ANLATMIŞSIN
  6. gençefe31

öğretmenlere yönelik şiddet

öğretmenlere yönelik şiddet öğretmen sadece okulda değil her yerde öğretmen olmalıdır. ancak şimdi öğretmen, dersinin bitip sakince evine gitmeyi düşünüyor.biz hala yıllar önce bize öğretmenlik yapanları görünce aynı heyecanı saygıyı hissediyoruz.günümüzde öğrenci ve veli öğretmeni karşısına...
  7. gençefe31

İLKELER VE ANTLAŞMALARLA İLGİLİ KISA NOTLAR

İLKELER VE ANTLAŞMALARLA İLGİLİ KISA NOTLAR ilke inkılaplara baktım anlaşılır sistemli elinize sağlık
  8. gençefe31

Ülkemizin Kaynakları: Kaynaklarımız Kazanca Dönüşüyor

Ülkemizin Kaynakları: Kaynaklarımız Kazanca Dönüşüyor doc ta olsa bakabilirdim ama bakamadım
  9. gençefe31

6-7-8. sınıflar proje ölçek

6-7-8. sınıflar proje ölçek harika bir çalışma olmuş hocam.ama her aşamanın puan değerini de belirtsek daha güzel olur diye düşünüyorum
  10. gençefe31

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri hocam çok eğlenceli ve verimli olmuş ellerinize sağlık..
  11. gençefe31

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız?

benim cevabım 2 şıkkada uygun. ben öğretmenim . öğretmen arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. eğitim hayatım daha kaliteli ve verimli oldu.