Arama sonuçlarınız

1. A

Yenilenen Sosyal Bilgiler Müfredatı Semineri Dökümanları

ben dosyaları açamadım hocam
  2. A

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz?

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz? 5. sınıflar bilim insanının özellkleri 6. sınıflar sularımız 7.sınıflar söz uçar yazı kalır
  3. A

Bozkırın Düşü (Tavsiye)

Bozkırın Düşü (Tavsiye) indiremedim ben:(
  4. A

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz?

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz? 5.sınıflar bölge ilkimleri 6.sınıflar asya hun 7.sınıflar kuruluş
  5. A

Tavsiye edebileceğiniz dergiler var mı?

Tavsiye edebileceğiniz dergiler var mı? ntv tarih ansiklopedik bilgiler veriyor. Dergi olarak farklı bir şeyler arıyorsun köşe yazıları gibi vs. Daha almayı düşünmüyorum.Atlas Tarih ve Derin tarih onları incelemkteyim.
  6. A

7. Sınıf 2.Ünite ders notu

7. SINIF 2. Ünite Ders Notu- ÜLKEMİZ DE NÜFUS - Erran'dan harika bir çalışma ve gerçekten içeriği çok güzel hazırlanmış emeğinize sağlık
  7. A

İletişim Ve Atatürk'ün İletişime Vediği Önem

İletişim Ve Atatürk'ün İletişime Vediği Önem bence bu bilgiler ayrıntı olmuş hocam ellerinize sağlık
  8. A

Olgu,Görüş,Kavram,Genelleme ve Akıl Yürütme

Olgu,Görüş,Kavram,Genelleme ve Akıl Yürütme hocam ellerinize sağlık fakat bu konular biraz 6.sınıflar için fazla
  9. A

Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Dersinde Akıl Haritasının Kullanımı

Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler Öğretimi Dersinde Akıl Haritasının Kullanımı bence bu yöntemin örnek şekli verilse daha iyi olurdu hocam
  10. A

İSTASYON ÇALIŞMASI MI?

İSTASYON ÇALIŞMASI MI? ben uygulamadım ama faydalı olacağını düşünüyorum bu eğitim öğretim yılında denemeyi düşünüyorum bakalım ne sonuç verecek