Arama sonuçlarınız

1. N

Sunu SB 7.3.1. Nereye Yerleşelim?

Teşekkürler. Tekrar emeğinize sağlık.
  2. N

Teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.
  3. N

İndirme linki yok.
  4. N

Sunu SB 7.2.4. Değişen Dünyada Değişen Osmanlı

Sunulara yeni bir yüz ve görünüm kazandırmışsınız. Teşekkürler.
  5. N

Sunu SB 7.2.4. Değişen Dünyada Değişen Osmanlı

Sunulara yeni bir yüz ve görünüm kazandırmışsınız. Teşekkürler.
  6. N

bizim okulda vatandaşlık dersi yok !!!!

Baş yanma yüzünden size hiç bir şey olmaz. Okul müdürü direkt olarak yönetmeliği çiğnemiş. Bu ders seçmeli değil. Dersin yerine İngilizce seçilmişse bunun tutanaklarda belirtilmiş olması gerekir. Bu tutanağın bir nüshasını da siz isteyin ve itiraz edin. İtiraz ettikten sonra (itiraz etmesiniz...
  7. N

VATANDAŞLIK DERSİ İŞLİYOR MUSUNUZ?

Ben kesintisiz işliyorum. Çok da önem veriyorum. Bencce ülkemizin en büyük eksiklerinden biri insan hakları ve demokrasi konuları
  8. N

atama

Ben de aynı durumdayım. Yetkililer anlama özürlü oldukları için kendi çıkardıkları yönetmelik ve genelgeleri anlamakta zorlanıyorlar. Bu problem ancak idari dava açarak çözümlenebilir. 3 yıl şartı yüzünden merkez okulların kadroları kapanıyor. Bu durumda puanımız yüksek bile olsa merkeze atanma...
  9. N

Erkan İSANMAZ

Bu siteden bulabilirsin
  10. N

doğru cevap ne ? arkadaşımla iddiaya girdik lütfen cevap verin

milliyetçilik tabi ki cumhuriyetçilik çeldiricidir. O dönem bazı saltanat yanlıları da bu örgütlenmelere ktılmışlardı.
  11. N

doğru cevap nedir?lütfeen yardımcı olunn

soru olumsuz sorulmalıydı. Cevap A-B-C de olur. A şıkkını diğerlerinden ayrı tutamazsınız. Bu şekilde soru yanlış zaten.
  12. N

Karadeniz Teknik Coğrafya Mezunları

Merhaba be 1 yıl önce yani 1991 mezunuyum. Nail YILDIRIM. Bizim gruptan bu siteyi ziyaret eden var.
  13. N

Sosyal Bilgiler Dersi Egzersizi Var mı?

Sosyal Bilgiler Dersi Egzersizi Var mı? Herhangi bir çalıştırıcı belgeniz varsa egzersiz çalışması yapabilirsiniz. İzcilik belgesi ve çalıştırma iznini MEB'den değil izcilik federasyonundan alıyorsunuz. Diğer belgeleri Halk Eğitim Merkezi, kurslarından alabilirsiniz.
  14. N

telefon kitle iletişim aracımıdır

Toplu SMS gönderebiliyorsa kitle iletişim aracı olarak kabul edilecektir. İki kişi arasında görüşme sağlayan araç olarak kullanıldığında ise sadece iletişim aracıdır. Bu açıklama sabit telefonlar için geçerli değil. Onlar yine kişisel iletişim arjavascript:void(0)acı sayılır. SMS özelliği yoksa...
  15. N

Kaç kedi var?

7x2= 14 çocuk ayağı 7x7=49 çanta 49x7= 341 büyük kedi x 4 = 1364 büyük kedi ayağı 341x7= 2387 küçük kedi x 4 = 9548 küçük kedi ayağı TOPLAM = 14 +1364 + 9548 = 10926 ayak var
  16. N

imam hatip ortokulu gibi ,öğretmen ortaokulu,sosyal bilimler ortaokulu,mühendisl

imam hatip ortokulu gibi ,öğretmen ortaokulu,sosyal bilimler ortaokulu,mühendisl Kesinlikle aynı görüşteyim. Yine de çocuğun kendi iradesi devre dışı kalacak ve aileler büyük ölçüde eğitimsiz olduklarından İmam Hatipler tercih edilecektir. 4+4+4 olmadasn da aynı okullar bünyesinde öğrenciler...
  17. N

Seminer Dönemi Çay Yasağı

Zaman kounsunda bizde de hassasiyet var ama yemeye içmeye karışılmıyor. O uygulama sizin idarenin kendi egosunu tatmin etmekten başka bir şey değil. Tabi balık baştan kokar. Yukarıda gördüklerini uygulamaya çalışarak sindirme politikasına gidiyorlar. Size 45 dakikadan fazla isteğiniz dışında ve...