Arama sonuçlarınız

1. S

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

hocam hazırladığınız bu çalışmadan faydalanmak istiyorum.
  2. S

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. Selamlar hocam çalışma çok özenli ve çok güzel ancak indirdiğim dosyayı çıkartınca küçük olduğunda biraz hoşum agitmedi okulun koridoruna 1*6 m olarak basmak istiyorum. mümkünse orijinal dosyayı paylaşır mısınız? dosyanın boyutu...
  3. S

İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bİlgiler Zümre

merhaba arkadaşlar, İmam hatip lisesinin bu yıl açılan 5. sınıflarında Sosyal Bilgiler Dersine giren ve bu okul için zümre toplantısı hazırlayan var mı acaba? varsa paylaşabilir mi genelde tüm zümreler ilkokula yada ortaokula dönüştürülen okullar için. Bu okul ise sadece 5.sınıfı olan bir...
  4. S

Kimler Zümre toplantısı yapmayacak-Güncel-

Kimler Zümre toplantısı yapmayacak-Güncel- Toplantı yapılmayacak ama eğitim denetçileri yada müfettiş adı herneyse geldiklerinde "hocam performans ödevlerini, sınav tarihlerini ne zaman nasıl yapacaksın kararları bir göreyim diyecek" ilk dönem gelince 2.dönem gelince soracağım dedi. ben zümre...
  5. S

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri benim tahminim sosyal bilgiler öğretmenlerinin çoğu ilçelerinde fazla pozisyona gelir... Ders saati şuan 6-7-8 toplam 9 saat (tek şube Sosyal Bilgiler- T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Vatandaşlık ve DE) 5.sınıftan itibaren derse gireceğim zaamn 5- 8...
  6. S

Avrupa İle Asya Arasındaki Adam Gazi Mustafa Kemal -IV

Hocam paylaşımlarınız çok güzel, teşekkürler...
  7. S

GAZİ MEZUNLARI

selam arkadaşlar özelikle de 2002 gazi eğitim mezunları isimlerinizi de yazsanız... Ali Murat Balta (memleketi:Sivas) görev yeri : sivas zara mehmet akif ilköğretim okulu
  8. S

Kırmızı Hat (kudüs'ün Hikayesi)

Kırmızı Hat (kudüs'ün Hikayesi) Önceki linkler ölmüş bu sebeple yeni link veriyorum. TRTden tek link olarak indirebilirsiniz. 218 mb http://www.trt.net.tr/medya/video/2008/10/30/369aedaf-74ee-444f-ba21-11ba188a1dea.mp4
  9. S

Yıllık Plan Hazırlama Programı

teşekkürler hocam bir deneyelim
  10. S

GAZİ MEZUNLARI

Gazi Mezunları Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü 2002 mezunu 1.Öğretimler cevap yazın... Ali Murat BALTA Sivas
  11. S

İlköğretim Kurumlar Yönetmeliği 95. Madde G Bendi

hocam normalde yılsonu zümresi olarak istenen bu raporda anlatılanlardır. ama çoğu yerde zümre ayrı rapor ayrı istenir.
  12. S

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

7.seneyi çalışyorum :)
  13. S

İnkılap Tarihi Bulmacaları

arkadaşlar rapidshare sitesinde nasıl dosya indireceğinizi şu linkten görebilirsiniz....Ayrıca linkler şu anda bir sorun yok http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?topic=114.0
  14. S

GAZİ MEZUNLARI

Gazi Mezunları Ben Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2002 mezunuyum....
  15. S

6:SINIF ÜNİTE:2 Yeryüzünde Yaşam test

6:SINIF ÜNİTE:2 Yeryüzünde Yaşam test :-X :-*
  16. S

ülkeler grafiği

ülkeler grafiği :-[