Arama sonuçlarınız

1. D

Yönetim Biçimleri

Arkadaşlar açamadım nasıl açacağız bu slayti
  2. D

4-Doğa ve İnsan Sunusu

hocam akıllı tahtada açarken şifre iştiyor nasıl açabilirim
  3. D

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR 133 puanım var izmir düşünüyorum.arkadaşlar bu kanuda bilgisi olan var mı.herkes umarım istediği yere atanır
  4. D

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? cavap yalnız 1 olmalı milli egemenlik ve devletçilikle doğrudan alakası hiç yok dolaylı bağlamaya çalışırsak çok çok zorlarsak belki
  5. D

Erzurumdan Gelen Ses

Erzurumdan Gelen Ses üstad filmin konusu nedir?
  6. D

Büyük Risk Yarışması- Selçuklular ve Beylikler Dönemi

Büyük Risk Yarışması- Selçuklular ve Beylikler Dönemi yine harikasınız hocam
  7. D

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz haftada 4 saat olsun da nasıl anlatılır 2 saatte bu müfredatı anlatabildiğimize bile bazen şaşırıyorum bu yıl cok daha verimli olacağıma ınanıyorum
  8. D

Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn)

Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn) yazılı sorusu boş cuvallara yenilenebilir ve yenilenemeyen enerji kaynaklarını yazınız.kız soruyu yanlıs okumus öğretmenim hani rüzgar esiyor bizde agzımızı açıyoruz rüzgarı yemiş oluyoruz bunun gibi mi..gülmekten verdiğim cevap ye kızım ye ne...
  9. D

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? vay be bende aday öğretmenim bu konuda tek dertli olan benim sanıyordum...7lerde osmanlı tarihinden çıkamadım bir türlü.ne osmanlıymış be etkileri günümüzdede şiddetle devam ediyor:)
  10. D

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı?

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı? arkadaşlar ben hem yeni öğretmenim hemde bu sitenin yeni üyesiyim pek anlamam internet kullanmasından üyeyim ama bilgi yarısması sorularını acamıyorum nasıl acabılırım bana msj atarmısınız lütfen