Arama sonuçlarınız

1. S

EYLÜL AYI SEMİNER SOSYAL BİLGİLER MÜZAKERE DEGERLENDİRMESİ

EYLÜL AYI SEMİNER SOSYAL BİLGİLER MÜZAKERE DEGERLENDİRMESİ teşekkürler hocam çok işime yaradı
  2. S

öğretmenlere rotasyon

arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor sunuz? benim okulda 13.yılım
  3. S

6.sınıf Yetiştirme Kurs Planı

6.sınıf Yetiştirme Kurs Planı
  4. S

6.Sınıf / I.Ünite-Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Ünite Testi

6.Sınıf / I.Ünite-Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Ünite Testi link çalışmıyor
  5. S

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi teşekkürler
  6. S

Windows Güncelleme Programı

Windows Updates Downloader programı sayesinde, Microsoft Windows Update sitesine bağlanarak istediğiniz tüm güncelleştirmeleri (Service Pack ve Office 2003 dahil) innDirebilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz bir klasör içerisine de innDirebilirsiniz. Daha sonra da CD’ye yazabilirsiniz. Böylece PC’ye...
  7. S

Rapidshare Downloader

Arkadaşlar ben şu an kullanıyorum süper bir program, linkleri ekliyorum sabaha kadar indiriyor Artık linkleri eklemek çok daha kolay! RapidShare linklerini programa iki fare hareketiyle ekleyebilirsiniz! Bunun için sadece eklemek istediğiniz linkleri seçin ve sağ tıklayıp “Kopyala” ya...
  8. S

Swf Dosyalarını Açan Oynatıcı

arkadaşlar bu medya oynatıcı nerdeyse bütün programları açıyor.tavsiye ederim http://www.dosya.tc/GOMPLAYERENSETUP.EXE.html
  9. S

Animasyon İndirme Programı

arkadaşlar programı indirip kurun.internette bi animasyon bulduunuzda animasyonun sol üstünde programın simgesi çıkıyor.ona sağ tıklayıp save as flash seçeneğini tıklayıp istediğiniz yere kaydediyorsunuz http://rapidshare.com/files/175552775/saveflash.exe.html
  10. S

Çocuk Kontrol 1.7 Programı

Çocuklarınızın günlük bilgisayar kullanım süresini ayarlayan ebeveyn kontrol yazılımı... Çocuğunuzun gereğinden fazla bilgisayar kullanmasından endişe duyuyorsanız veya birden fazla çocuğunuz var ve bilgisayar kullanmak için birbirleriyle mücadele ediyorlarsa Çocuk Kontrol sizin için...
  11. S

Mouse İmleç Yapma Programı

http://www.dosya.tc/Mouse__aretiniT_rkBayra__Yap_3.rar.html yapılacaklar dosyanın içinde
  12. S

Türkiye Ansiklopedisi Programı...

TÜRKİYE ANSİKLOPEDİSİ Etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile binlerce sayfadan oluşan en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağı.Ülkemizi, bölgelerini ve bütün yörelerini anlatan "Türkiye Ansiklopedisi" yazılım seti, etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile...
  13. S

Osmanlıca Öğreniyorum Programı

İçindeKiLer I. HARFLER LETTERS A. Genel General B. Okutucu Harfler Reader Letters II. İMLA KURALLARI GRAMMAR RULES A. Okutucu harflerle ilgili İmla Kaideleri The Reader Letters Grammar Rules B. Kâf-ı arabî, kâf-ı fârisî, kâf-ı nûnî, kâf-ı yâyî (vâvî) C. Türkçede Olmayan Harfler The...
  14. S

Anıtkabir Belgeseli

Anitkabir.belgeseli.part1.rar Anitkabir.belgeseli.part2.rar Anitkabir.belgeseli.part3.rar Anitkabir.belgeseli.part4.rar
  15. S

Çanakkale Geçilemedi Belgeseli

1915 yılında Çanakkale’de yaşanan kanlı savaşın tarafları 90 yılın ardından Çanakkale’de tekrar karşı karşıya geldiler… Ama bu kez dostça… Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda ve Galler televizyonları ile TRT ortak yapımı ‘Çanakkale Geçilemedi’ belgeseli için… Avustralya Savaş Tarihçisi Dr...
  16. S

Derinlerdeki Tarih

DERİNLERDEKİ TARİH - ÇANAKKALE GEÇİLMEZ HAZIRLAYAN VE SUNAN : SAVAŞ KARAKAŞ YAPIM YILI : 1998 (Ama her zaman güncel) Onlar Çanakkale’de birbirlerini öldürürken dost oldular… “Türk’e hiç düşmanlık hissi beslemediğimin farkına vardım. Sadece ben değil hepimiz de… O artık bizim için “Abdül”...
  17. S

Türkiyenin Dağları Ovaları Akarsu ve Gölleri

ELLERİNE SAĞLIK HOCAM