Arama sonuçlarınız

1. U

6.Sınıf Kültür ve Miras Ünitesi Konu Özeti. Harika...!!

Ellerinize saglik gerçekten çok güzel
  2. U

Ülkemizde Nüfus-2 ( Niçin Sayılıyoruz ) Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Ülkemizde Nüfus-2 ( Niçin Sayılıyoruz ) Konu Anlatım ve Soru Sunusu hocam ellerinize sağlık sunumlarınız çok güzel yalnız bazı sorular daha kaliteli olabilirdi. teşekkürler..
  3. U

Kronoloji ve tarih kodlamaları ...

Kronoloji ve tarih kodlamaları ... güzel olmuş hocam ellerinize sağlık
  4. U

Atatürkçülük Ünitesi-sunumlar*etkinlikler*değerlendirme soruları, bir arada..

Atatürkçülük Ünitesi-sunumlar*etkinlikler*değerlendirme soruları, bir arada.. çok güzel ellerinize sağlık..
  5. U

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş
  6. U

5.sınıflar nasıl gidiyor?

5.sınıflar nasıl gidiyor? bizde kesintisiz.öğle arası yok. 6 saat bile çok yorucuydu bu şekilde.çok verimsiz 7-8. saat
  7. U

Bilimsel araştırma basamakları

I-Araştırma konusu tesbit et II-Rapor yaz III-Konuyla ilgili kaynakları tara IV-Araştırma konusunu sınırlandır V-Yararlandığın kaynakları kaynakça ile göster Sıralama nasıl olmalı sizce?
  8. U

Geldikleri Gibi Giderler

Geldikleri Gibi Giderler ellerinize sağlık..
  9. U

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi- ellerinize sağlık
  10. U

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması çok güzel elleriniz dert görmesin
  11. U

Bulamadım cevabını

Bulamadım cevabını güldüm sayenizde ya sağolun
  12. U

Kavram Haritası Hazırlama Programı

Lazianke Hocam. Yukarıdaki linke tıkladığında bir sayfa açılacak. Tahminen 30 saniye bekledikten sonra "Download file" diye bir yazı çıkacak. Oraya tıklayarak programı indireceksin. Kolay gelsin. :)
  13. U

Atatürk swf

Atatürk swf Erkan hocam bu dosya swf uzantılı. Nasıl çalıştıracağımız söylersen çok sevinirim. Öğrencilere göstermeyi çok istiyorum. Teşekkürler