Arama sonuçlarınız

1. A

yurt dışı görev hakkında bilgi talep edenler

hocam sosyal bilgiler öğretmenleri yurt dışına nasıl gidebiliyor. ben çok istiyorum ama yol yordam bilmeyince olmuyor
  2. A

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi)

hocaam eline sağlık çok güzel olmuş birde o dizide ayıplı mal satan bir esnafın durumu vardı kafası kazıtılıp eşeğe bindiriliyordu hangi bölüm olduüunu bilmiyorum bulabilirseniz onu da koyabilirmisiniz
  3. A

''Bu Bizim Eserimiz'' Sos. Bil. Proje Yarışma Örnekleri

ARKADAŞLAR YOK MU FİKRİ OLAN???
  4. A

''BU BİZİM ESERİMİZ'' SOSYAL BİLGİLER PROJE YARIŞMASI 6.sını 7.sınıf 8.sınıf aslında sınıf faketmez benim aklımda var bir tane ama karar veremiyorum projenin adı: türkiye cumhuriyeti arması bizim devletimizin arması yok
  5. A

''BU BİZİM ESERİMİZ'' SOSYAL BİLGİLER PROJE YARIŞMASI ARKADAŞLAR YOK MU HİÇ PROJE KONUSUNDA FİKRİ OLAN
  6. A

''BU BİZİM ESERİMİZ'' SOSYAL BİLGİLER PROJE YARIŞMASI İYİ GECELER ARKADAŞLAR DÜZCE DE SOSYAL BİLGİLER ALANINDA BİR PROJE YARIŞMASI YAPILACAK ÖRNEK PROJE FİKRİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURLARSA MEMNUN OLURUM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER
  7. A

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. arkadaşlar bu kronoljileri ucuz yoldan basan yer yok mu buralarda çık para istiyorlar.bi yer bulsak ta ucuz ucuz bastırsak
  8. A

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

ben 2005 sosyal bılgıler öğr. mezunuyum düzce akçakocada gorev yapıyorum adım talip kocaoğlu atanan atanamayan butun sosyalcıler!! en güzel günler bizim olsun
  9. A

Neden 6ay Gece Altı Ay Gündüz Ki(filim)

BEN AÇAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  10. A

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

sosyal bilgiler ve inkılap tarihi derslerinin ünite şeklinde kısa ve öz olarak tekrar mahıyetınde ppt slaytları olursa çok iyi olur diye düşünüyorum en azından benım şuan ihtıyacım var ama hazırlayamıyorum
  11. A

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi ::)
  12. A

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

merhaba; ben maramara üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği 2005 mezunuyum butun arkadaşlara ve benimle aynı dönemde mezun olan herkese selamlar talip kocaoğlu akçakoca DÜZCE
  13. A

Sosyal Bilgiler Dersinde Drama Etkinlikleri Nasıl Kullanılır

Sosyal bilgiler dersinde drama etkinlikleri nasıl kullanılır uygulayan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilirlermi. geçen hafta veysel sönmez hocanmızın konferansına katıldım ve hocamız bütün öğretmnelrden derslerde drama yöntemini kullanmamızı istedi lütfen yardım arkadaşlar
  14. A

5.Sınıf Sosyal Bilgiler testleri-9 tane

5.sınıf Sosyal Bilgiler Testleri-9 Tane :)