Arama sonuçlarınız

1. A

inkılap tarihi kaldırılıyormu

inkılap tarihi kaldırılıyormu sınavdan kaldırılmak istenmesi sadece ilk adım,yukarıda bazı meslektaşlarımın da dediği gibi ileri ki süreçte bu ülkede Atatürk ve devrimleri anılmaz olacak..İşsiz kalacağız diye endişelenen arkadaşlar merak etmeyin işsiz kalmazsınız Osmanlı tarihi ve İslam tarihi...
  2. A

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE bu hükümetin bırakın inkılabı 3 saate çıkarmayı , 1 saate indirmez ve sistematik olarak kaldırmaz ise ise şükredelim..yine de bende yaptım başvurumu çıkmadık candan umut kesilmezmiş!!
  3. A

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 90-çanakkale-bursa-balıkesir
  4. A

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri hocam slayt hatalı sanırım açılmıyor.ilgilenirseniz sewinirim.saygılar...
  5. A

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle 6.sınıflar islamiyet'in doğuşu 7. sınıflar denizlerin fatihi 8. sınıflar lozan ant.
  6. A

6.sınıf ders notları Yeni Müfredata Uygun ''Yeryüzünde Yaşam'' Ünitesi

6.sınıf ders notları Yeni Müfredata Uygun ''Yeryüzünde Yaşam'' Ünitesi TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM.
  7. A

Türkiye Selçukluları

Türkiye Selçukluları teşekkürler
  8. A

Cepheden Cepheye M. Kemal

Teşekkür Ederim
  9. A

Merhaba NEF liler buraya

selam ben alper, 2004 mezunuyum sinop boyabatta görev yapıyorum .. tanıyan , tanımayan herkese selamlar...