Arama sonuçlarınız

1. N

FORMÜLLEŞTİRME YÖNTEMİ

FORMÜLLEŞTİRME YÖNTEMİ Hocam ellerinize sağlık gayet güzel olmuş.Emek verilen bir çalışmaya vasat-basit diyecek kadar emeğe saygı göstermeyen arkadaşlar(!) gerçekten yetiştirdiğiniz öğrencılerı merak ettım.
  2. N

inkılap tarihi kaldırılıyormu

Bu nasıl bir zihniyet ben anlayamıyorum. Değerinin arttırılması gerekırken yapılana bakın.8. sınıfa gelmeyen öğrencıler Atamızı sorunca sadece vatanımızı kurtardı gibi ezber cevap verıyorlar. Bu ülkenın nasıl kurulduğuna dair en ufak fikirleri yok. Bunu anlatacak olan bizleriz bunu anlatacak...
  3. N

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart) 6. sınıflarda vergi 7. sınıflarda reform 8. sınıflarda cumhuriyetçilik
  4. N

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız?

daha yeni atanmıştım. googleden sosyal bilgiler öğretmenlerine yardım amaçlı birçok site bulmuştum. şimdi çoğunun adını bile hatırlamıyorum ama bu güzel siteye her gün giriyorum. gerçekten harika bir site. Bana çok yardımı oldu.
  5. N

ermeni soykırımı iddaları

arkadaşlar ben de buı konuyla ilgili sınıfımda pano çalışması yapmak istiyorum tabi 2. döneme kaldı ama mutlaka yapacağım.
  6. N

TARİH ŞERİDİ - ÖZGÜN

ben de sınıfım için tam da böyle bir çalışma arıyordum emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş.
  7. N

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? ben yerel saat hesaplamalarını verdim- vermeye çalıştım ancak vaktim çok olmadığı için yeterince anlayamadılar e tabi ki eve gidip tekrar etmedikleri için de etkili olduğunu sanmıyorum ama elimden geleni yaptım.
  8. N

Cemiyetler

sağolasın hocam süper bi çalışma olmuş.
  9. N

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

sorular gayet kolaydı kronolojide zorlanan öğrenciler olmuştur umarım herkes emeğinin karşılığını alı.
  10. N

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

bu ne zihniyet anlayamıyorum en iyi öğrencimin bile 2 yanlışı çıktı bilgi sorusu çok fazlaydı zaten ilj yılım çocuklara ne anlatacağımı bilemeden geçti sağolsunlar kılavuz kitapları da süper aynı ders kitapları gibi.. verilen emeklere yazık
  11. N

Sosyal Bilgiler Film Kütüphanesi Sıralı Liste

Sosyal Bilgiler Film Kütüphanesi Sıralı Liste çok yararlı bir çalışma emeği geçen herkese teşekkürler