Arama sonuçlarınız

1. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK I.DÖNEM II.YAZILI SORULARI

Slm yasin hocam. Nasılsın inşallah iyisinizdir. Sizden ricam 20.soru nun cevabı. Çünkü yazılıda sordum ve b ile c arasında kaldım.
  2. H

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Tüm Konular Sunu Paketi

ÖNCELİKLE EMEĞİNİZE VE ELİNİZE SAĞLIK...ACABA 7 VE 8. SINIFLAR İÇİN ÖYLE BİR ÇALIŞMA VAR MI. SİTE İÇİNDE ARADIM BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İYİ GÜNLER...
  3. H

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 17 öğrenci 73 ortalama
  4. H

meb.anket LÜTFEN DİKKAT Site Yönetimi ve Sosyal Bilgiler Öğretmenlerim

meb.anket LÜTFEN DİKKAT Site Yönetimi ve Sosyal Bilgiler Öğretmenlerim hangi seçmeli ders olsun sorusuna inkılap tarihini destekleyici bir seçmeli ders olsun diye yazabiliriz..
  5. H

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) sayın branşdaşlar birbirimize yardımcı olalım :)
  6. H

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) cevaplar arkadaşlarrr
  7. H

1.Dönem Biterken Neler Yapmamız gerekiyor?

1.Dönem Biterken Neler Yapmamız gerekiyor? YENİ YÖNETMELİĞE GÖRE DAVRANIŞ NOTLARINI SADECE SINIF REHBER ÖĞRETMENİ GİRİYOR.
  8. H

EĞİTİM BÖLGESİ

slm arkadaşlar büyük şehir kapsamında okullar eğitim bölgesine ayrılıyor. hatay büyükşehir oldu bundan dolayı ilçeler eğitim bölgesine ayrıldı. ben 12 saat derse griyorum diye okulumdaki normum düşmüş bilgisi olan var mı ve ya büyük şehirde görev yapıpta bu yönetmeliği bilen varsa yardım edebilir mi
  9. H

EĞİTİM BÖLGESİ

slm arkadaşlar büyük şehir kapsamında okullar eğitim bölgesine ayrılıyor. hatay büyükşehir oldu bundan dolayı ilçeler eğitim bölgesine ayrıldı. ben 12 saat derse griyorum diye okulumdaki normum düşmüş bilgisi olan var mı ve ya büyük şehirde görev yapıpta bu yönetmeliği bilen varsa yardım edebilir mi
  10. H

5. sınıf 2. dönem 1. yazılı 5-6. ünite ve kurallar dahil(2 yazılı yapanlar için)

2 yazılı yapanlar için.boşluk doldurma test doğru yanlış
  11. H

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz?

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz? ben müdür vekilliği yapıyorum diye daha birinci üniteleri bitirmedim.idari işler ve toplantılardan dolayı dersler kaynıyor.allah sonumu hayır eylesin.
  12. H

Kurtuluş Savaşında Cepheler

Kurtuluş Savaşında Cepheler HOCAM COK TEŞEKKUR EDİYORUM..
  13. H

Milli Mücadele Başlıyor- Genelgeler ve Kongreler.

Milli Mücadele Başlıyor- Genelgeler ve Kongreler. TEŞEKKÜRLER HOCAM...