Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım Tek öğretmen zümre yapar mı ?

Aslında gerek yok ancak okul idaresi insiyatifinde bir de müfettiş (şimdilerde ortalarda yoklar ama) ister diye yapıyoruz biz...
  2. C

1. Dünya Savaşı Cepheleri - Tablo halinde

çok güzel olmuş gerçekten, emeğinize sağlık, 6,7...diye gidiyor daha öncesi de mi var acaba?
  3. C

678 etkinlik

hepsi bir arada güzel olmuş emeğinize sağlık:)
  4. C

Hak mı Sorumluluk mu Etkinliği

güzel olmuş teşekkürler...
  5. C

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 20 öğrenci 78 ortalama ORDU/Altınordu karacömer ortaokulu
  6. C

Çagdaş Türkiye Yolunda Adımlar Oyun Kartları

Çagdaş Türkiye Yolunda Adımlar Oyun Kartları çok başarılı olmuş teşekkürler...
  7. C

Ünite Haritaları

Ünite Haritaları güzel gözüküyor öğretmenim, umarım yazıcıdan da iyi çıkar, emeğinize sağlık.
  8. C

8.SINIF TC İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı 2015

8.SINIF TC İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı 2015 çok düzgün,net ve kullanışlı olmuş öğretmenim emeğinize sağlık çok teşekkürler
  9. C

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni çok teşekkürler hocam sizin soruları özellikle alıp uyguluyorum tam bizim öğr. seviyelerine uygun ve ilgi çekici, çok sağolun
  10. C

10 KASIM KONUŞMA METNİ."BÜYÜK ADAM"

10 KASIM KONUŞMA METNİ."BÜYÜK ADAM" çok anlamlı olmuş, emeğinize teşekkürler...
  11. C

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U.

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U. çok iyiymiş gerçekten, teşekkürler
  12. C

2012-2013 I. DÖNEM II. YAZILI (KARMA)CEVAP ANAHTARLI

2012-2013 I. DÖNEM II. YAZILI (KARMA)CEVAP ANAHTARLI çok güzel olmuş hocam ya, budur yani, teşekkürler
  13. C

5. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

5. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları emeğinize sağlık, çok teşekkürler :)
  14. C

1. Sınava Hazırlık Soruları

1. Sınava Hazırlık Soruları emeğinize sağlık, çok teşekkürler :)
  15. C

MİLLİ SINIRLARDAN MİLLİ EKONOMİYE

MİLLİ SINIRLARDAN MİLLİ EKONOMİYE güzel olmuş hocam elinize sağlık, tşkr
  16. C

BULUŞLAR,COĞ. KEŞİFLER,RÖNESANS,REFORM.... vs.(KENDİ EMEĞİM)

BULUŞLAR,COĞ. KEŞİFLER,RÖNESANS,REFORM.... vs.(KENDİ EMEĞİM) çok güzel olmuş hocam elinize sağlık, tşkr
  17. C

Osmanlı'da Yenileşme

Osmanlı'da Yenileşme güzel olmuş hocam elinize sağlık, tşkr
  18. C

OSMANLI KURULUŞ TABLO

OSMANLI KURULUŞ TABLO güzel olmuş hocam elinize sağlık, tşkr
  19. C

Ülkemizin Kaynakları Boşluk Doldurma

Ülkemizin Kaynakları Boşluk Doldurma iyi bir etkinlik olmuş, teşekkürler