Arama sonuçlarınız

1. S

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

sosyal devlet sorusuna itiraz sosyal devlet sorusu iptal olursa 7 öğrencim ful yapmış olacak. İnşaallah da olur. Vatandaşlık dersinde bir ara anlatmıştım ama çoğu hatırlayamamış inkılap tarihi kazanımlarıyla tam anlamıyla örtüşmediği bir gerçek
  2. S

TEOG İNKILAP KAVRAMLAR&BİLİNMEYEN KELİMELER ÇALIŞMASI OLAN VARSA ATABİLİR M

ACİL LAZIM ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)
  3. S

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? kahramanmaraş bir köy okulu 55
  4. S

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu/Sosyal Bilgiler Dersliği çok hoş görünüyor hocam elinize sağlık. derslik sorunumuz var bina yıkılıp daha büyüğü yapılacak inşaallah yapılırsa örnek bir laboratuar olablir benim için.
  5. S

MEDYA OKURYAZARLIĞI 2013-2014 YILLIK PLANI ELİNDE OLAN VAR MI?

BANA DA YEDİNCİ SINIF LAZIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  6. S

Medya Okur-yazarlığı dersinden sınav yapacak mıyız?

Medya Okur-yazarlığı dersinden sınav yapacak mıyız? benim bu konuda bilgim yok hocam. ben de bu yıl ilk defa gireceğim çünkü.yedilerde yıllık plan bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  7. S

25 şubat itibariyle konuların neresindesiniz

25 şubat itibariyle konuların neresindesiniz 5'lere girmiyorum. 6'larda Doğal Kaynaklarımız yok oluyor, 7'lerde Osmanlıda Toprak Sistemi-Üretim, 8'lerde Soyadı Kanunu'ndayım
  8. S

Ah şu 5. Sınıflar :(

Ah şu 5. Sınıflar :( ilke ve inkılap konusu yüzünden yıllık planda geride kaldım. Öğrencilere soyut geliyor bence bu konu. Sekizlerin bile zorlandığı bir konu nasıl oluyor da beşinci sınıflara da konabiliyor.
  9. S

Anadolu ve Mezopotamya Medeniyetleri Anagram Bulmaca Etkinliği

Anadolu ve Mezopotamya Medeniyetleri Anagram Bulmaca Etkinliği erkan hocam çalışmalarınız gerçekten çok güzel teşekkürler :)
  10. S

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz ben hikayeleştirme etkinliğini kullanıyorum.ÖR: Ruslar karsta bostanımıza girdiler biz onları taşlarken arkadan da çok güvendiğmiz Ermeniler bizi taşladılar. Biz de muhtara şikayet ettik o da tehcir kanunu çıkarıp Ermenileri...
  11. S

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE saçma sapan iş yaptılar ders saati azalmasından sonra 40 dk ayrılan bir kazanıma 20 dk ayrılması nasıl bir mantıkla getirilen bir çözümdür? Bu kadar sığı bir uygulamanın önümüze konması kızdırıyor insanı. Tabletlerde de kazanımları hap şeklinde vermemiz...
  12. S

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz

İNKILAP TARİHİ dersini nasıl deneyimler kazandırarak öğretebiliriz haftalık ders saati yetersiz geliyor kesinlikle 3'ten aşağı olmaması lazım.Çalışma kitabı etkinliklerini sınıfta uygulamak neredeyse imkansız zaman yetmiyor. ben de dersimde kişileştirme ve hikayeleştirme tarzında etkili...