Arama sonuçlarınız

1. R

8.Sınıf 7.Ünite Ders Notu

Şeyhmus hocam, çok teşekkürler emeğinize sağlık elimizin altında bu şekilde derlitoplu özetlerin olması çok faydalı oldu acaba bunların matbu hali var mı öğrencilerimiz için alsak ?
  2. R

2014-2015 Hukuk ve Adalet Dersi 2.Dönem 1.Yazılı

zeki doğan hocam öncelikle emeğinize sağlık ancak yönlendirdiğiniz siteniz meb interneti tarafından yasaklı algılanıyor.ya bu siteye yükleyelim yada hiç burda link açmayalım isterseniz. tşkkr.
  3. R

2014-2015 HUKUK VE ADALET YILLIK PLAN

ALINTIDIR.. BİZİM SİTEDE DE OLSUN İSTEDİM.
  4. R

hukuk ve adalet (kavramlar)ders notları

umarım faydalı olur.
  5. R

HUKUK VE ADALET DERSİ

hukuk ve adalet temel kavramlar ders notu arkalı önlü 2 sayfa word belgesi şeklinde hem öğretmene hem öğrenciye yarar diye düşündüm. umarım faydalı olur...
  6. R

ders anlatımı

bu ders için bilgi eksikliği var tamam program var ama dersi nasıl işlicez planı varmı? lütfen yardımlaşalım
  7. R

HUKUK VE ADALET DERSİ

HUKUK VE ADALET DERSİ lütfen kaynak ve bilgi paylaşalım
  8. R

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler :) Haydi buyrun bakalım il seçin... NE ZAMAN AÇILILACAK BU İLLER ARSI DEĞİŞTİRME Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli...
  9. R

2012 ildışı atama bekleyenler • Eğitim hizmeti; felsefesi gereği ZORLA verdirilecek bir hizmet değildir! • Yer değiştirme başvurusu yapabilmek, yer değiştirmek anlamına gelmez! • Sağlık özrü tayinini oluştuğu anda, eş ve eğitim özrünü senede iki defa gerçekleştirmek bakanlığın Anayasal...
  10. R

2012 ildışı atama bekleyenler 153 aydın-muğla-antalya Not: •6 yıldır 3.hizmet bölgesinde çalışan, •zorunlu hizmet affından, •sözleşmelilerin koşulsuz 1.hizmet bölgesinde kadroya alınmasından, •iller arası isteğe bağlı atamalarda KOTA uygulamasından, •ilk atamaların 1.hizmet bölgesine...
  11. R

2012 iller arası yer değiştirme puan ve yer

2012 iller arası yer değiştirme puan ve yer "oguler" hocama katılıyorum 155 puan aydın-muğla-antalya istiyorum tabi açılacak kontenjan önemli.... ayrıca bu konu başlığı sitemizin "atama" bölümünde de var arkadaşlar
  12. R

2012 ildışı atama bekleyenler arkadaşlar başka tayinci, sosyalci yok mu? yada başlık kimsenin dikkatini cekmiyor mu ?
  13. R

2012 ildışı atama bekleyenler hocam hayırlısı umarım mümkün olduğunca çok yer acar AYDINdan ,tüm boş normların acılması için baskı yapmalıyız. hocam 180 puanı izmirde kaçyılda çalışarak aldınız? sayın hocam sizede şunu sorabilir mıyım? çok özel değilse niye 3 farklı il ank- muğla uzak değilmi?
  14. R

2012 ildışı atama bekleyenler Milli Eğitim Bakanlığının yıllardır plansız atama ve yer değiştirme uygulaması ve zorunlu hizmet afları ülke genelinde dengeli bir öğretmen dağılımının yapılmasını engellemiştir. 1- İller arası tayin dönemlerinde batı illerinde ki boş norm kadroların...
  15. R

hocam hayırlısı... gecen yıl hiç açmadı bu yıl dağ taş yazarım demişsinizde örnek veriyorum 3-5 tane acıyor tutuyor 250-300 puanlı amcam geliyor aydını yazıyor. yıllarca bizi mi bekledin amcam oluyoruzz!!! bilmem katılır mısınız?
  16. R

2012 ildışı atama bekleyenler aydın isteyecek arkadaslar gecen yıl aydın hıc yer acmamıstı sızce bu yıl acar mı,bilgisi,tahmini olan var mı?
  17. R

153 aydın-muğla-antalya Not: •6 yıldır 3.hizmet bölgesinde çalışan, •zorunlu hizmet affından, •sözleşmelilerin koşulsuz 1.hizmet bölgesinde kadroya alınmasından, •iller arası isteğe bağlı atamalarda KOTA uygulamasından, •ilk atamaların 1.hizmet bölgesine yapılmasından ve •batı illerinde ki...
  18. R

Ağrı/ Diyadin Şehit İlhan Demir Yibo'da Sosyal Bilgiler Dersliğim...

buraya foto ekelyememiş o yüzden kendi bloğumda yayınlamıştım... bloglara okul internettlerinden giriş yok, yani sakıncalı içerik falan yok :) herkese iyi çalışmalar.... :)
  19. R

Ağrı/ Diyadin Şehit İlhan Demir Yibo'da Sosyal Bilgiler Dersliğim...

Umarım bu sene sınıfımızda teknoljiyi biraz daha fazla kullanabiliriz.. :)