Arama sonuçlarınız

1. M

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI 2.DÖNEM 2.YAZILI-TEST

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI 2.DÖNEM 2.YAZILI-TEST Hocam elinize sağlık fakat ufak bir hata farkettim. 2 adet 6. soru mevcut indiren arkadaşlar için hatırlatmak istedim.
  2. M

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? İstanbul Şile Necda Moralıgil Ortaokulu 30 öğrenci 69 ortalama.. İlk sınav 60.1 di...
  3. M

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz? Rotasyon uygulanmalı... İller arası mı ilçeler arası mı neresi olur onu bilemem ama uygulanmalı. Burada arkadaşlar ev taşımanın zorluğundan, kredi çekip ev aldıklarından, çocuğunun okulundan bahsetmiş. Allah için düşünün bunun neresinde...
  4. M

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar Hocam bu sonuca nasıl ulaştın. (Hak olmadığı sonucunu kastediyorum). Bu bal gibi HAK' tır. Birine özel tanınmış bir hak. Mesela 2005 yılından önce atananlara bir derece verildi. Kimse çıkıp ben bunu hak etmedim geri alın dedi mi??? Hayır... Hak haktır hocam...
  5. M

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar Hocam İstanbul Şilede bir köy okulunda çalışıyorum yancı mıyım hayır değilim. 2003 yılı Karadeniz Teknik Üni. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum... Atanmadan önce neresi olsun diye çıktığımız yolda, olay bu raddeye gelmişse söyleyecek çok şey var...
  6. M

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar Hocam bu durumdan herkes şikayetçi ama bizim kendi keyfimiz için bu sözcükler ağır kaçmış bence... Herkes istediği yerde çalışmak ve istediği yerde ikamet etmek ister... Ama bu durumu abartmanın da bir mantığı olmadığını düşünüyorum...
  7. M

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı?

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı? Hocam bunları söylerken ciddi misin???! Bizim dersimizin sınav olduğu halde katsayısı 2 diye yüzüne bakmıyor öğrenci(bunu bir de dersaneden öğütlemişler) sen kalkmışsın oyundan yok beden eğitiminden bahsediyorsun...
  8. M

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) Ve buna binaen bütün çocukları aynı ayarda tutan eğitim yapımız da cabası... Hocam sınıfını iftiharla sunarken ben ve benim gibi olan sınıf demiyorum priz ve elektrik dahi bulamayan arkadaşlar da mevcut... Biz tıpta buna...
  9. M

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle 6 sınıf İslamiyetin doğuşu 7 sınıf Osmanlı devleti denizlerde 8 sınıf Ankaranın başkent oluşu
  10. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? hocam o hocamız teknolojiyi kullanıyor sen kullanmıyorsun ne farkınız var. ayrıca not tutturmak bence ezberciliği tetikler bence konu etkinlik çözerek daha iyi kavranıyor. hem aktivite hem tam öğrenme. yaparak ve yaşayarak...
  11. M

ZORUNLUYA AF GELİYOR

ZORUNLUYA AF GELİYOR ben katılmıyorum...
  12. M

Türk Devletleri Şeması

çok çok başarılı bir çalışma arkadaşımızı tebrik ediyorum...Gayet güzel hazırlanmış itina ile...
  13. M

Karadeniz Teknik Coğrafya Mezunları

evet tüm takım göreve devam ediyorlar...İdris Engin Fazlı ve Aydın hoca tek yunus hoca jübile yaptı...
  14. M

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

5 bitti 6 yılıma hazır sayılırım ;D
  15. M

2009 Yılı İllerarası Atama Sonuçları

En baştaki okula ben atandım 108 le rizedeydim. samsun balıkesir ve muğla istemiştim ayrıca...
  16. M

Dünyada Neler Oluyor

hocam teşekkürler ellerinize sağlık...
  17. M

Telif Hakkı

çok hoş hocam teşekkürler bu kadar net olabilir ancak ;D
  18. M

Yalan Söylememe Günü (zeka Sorusu)

Perşembedir.Çünkü kadın çarşamba yalan söylemiş.Perşembe gerçeği söylüyor.Erkekse çarşamba doğruyu söylemiş.Perşembe bunu yalanlıyor. Değil mi??? ;)