Arama sonuçlarınız

1. K

İnkılap Tarihi Atölyem-2 (Batıya Erken Açılan Kent: Selanik-2)

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyiki varsınız
  2. K

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları Arkadaslar herkes bu kazanimlari yetistirememekten sikayerci ilcedeki zumrelerde de mufettislerede bu sorunu anlatiyoruz fakat hic bir sonuc alamadigimiz gibi hrr gecen yil daha zor duruma dusuyoruz. Bu sene vatandaslik dersini...
  3. K

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

5. sınıflar girişimci insan 6. sınıflar bir proje siz üretin 7. sınıflar reform 8. sınıflar nutuk
  4. K

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? Bayramdan sonra 5-6-7 de ikinci ünite 8 lerde Mondros Ateşkes işleyeceğim
  5. K

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- Çok güzel olmuş ellerine sağlık
  6. K

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

konularda nerelerdeyiz 6. sınıflar hangi meslek 7. sınıflar tarihte toprak yönetimi 8. sınıflar soyadı kanunu
  7. K

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz SBS ÇIKTIĞINDA MÜFREDATA GÖRE SORULAR ÇIKACAĞI SÖYLENMİŞTİ AMA HER YIL 7. SINIFLARDA MÜFREDAT DIŞI SORULAR ÇIKIYOR. BUNUN YANINDA MÜFREDATIN HAFİFLEYECİ DE SÖYLENDİ ESKİDEN 1 DÖNEMDE İŞLEDEĞİMİZ OSMANLI TARİHİ YENİ KONULAR...
  8. K

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz Arkaşlarımız hemen hemen aynı görüşteler bende bu görüşlere katılıyorum. İnşallah öğrencilerimiz hak ettikleri sonuçları alır. Ayrıca hem slaytlarla hem de hazırlıkları sorularla bizim çalışmalarımıza katkıda bulunan arkadaşlarıma...
  9. K

17 Mart Konularda Neredeyiz?

17 Mart Konularda Neredeyiz? Meslekler Devletler nasıl gelişir Atatürk'ü etkileyen olaylar
  10. K

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ güzel olmuş ellerine sağlık hocam
  11. K

Ülkemizin Kaynakları / Ticaret

ellerinize sağlık teşekkürler