Arama sonuçlarınız

1. E

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) 2. Bölüm cewaplar nedir?
  2. E

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Medya okur yazarlı nın diğer adı nedirr
  3. E

OKUL AFET YÖNETİMİ PLANI 2014 (YENİ FORMAT)GÜNCEL-NETTE YOK BAŞKA

OKUL AFET YÖNETİMİ PLANI 2014 (YENİ FORMAT)GÜNCEL-NETTE YOK BAŞKA
  4. E

Halk Eğitim Kursları iptal edildi mi?

Halk Eğitim Kursları iptal edildi mi? Okullar hayat olsun projesi adı altında Sakarya da tam gaz dewam....
  5. E

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor?

bizim okulda sınırsız çekim var!... Özellikle bazı sınıfçı arkadaslar suyunu çıkarıyor.ayda 13ooo adet fotokopi çekenler var.KAğıt oayı yıl sonu ders kitapları toplanıp satılıyor bu şekilde yıllık tutar karşılanıyor.
  6. E

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri

2. normun gelsmesinde öncelikli olarak eğitim bölgesindeki sosyal bilgiler öğretmen sayısı etkilidir.Norm için 30 saat olayı diye bir şart yok.benim okulumda 3O saat ders var ayrıca ben formatörüm ve tek sosyal bilgiler öğretmeniyim.
  7. E

ek dersi olan var mı?

18 de 18
  8. E

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi eyw.
  9. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Hayatımın en berbat 4 yılı Burdur Eğitimde gectii.Onun için ne burdur u nede burdur eğitimi arıyorummmmm.Fakülteden çok orta öğretim kurumunu andırıyor.Tek fark asılan tabelaaaa
  10. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

merhaba millet !..Ben 2002 I.öğretim A şubesi'nden mezun olan ERESİN ERSİN YEL.(MERSİNli) 4 yıl KONYA +3 yıldır da Sakarya merkezdeyim.herkese slm
  11. E

2008 Semıner Çalışması(anoloji -zihin Haritası)

2008 Semıner Çalışması (iş Birliğine Dayalı......) alıntıdır.Emek sarfeden arkadaşlara teşekkürler !..
  12. E

Semıner: Yenilenen İlköğretim Yönetmeliği İncelemesi

Semınerrrr bu semıner çalışmasını baska bır sıteden aldım.Emek sarfeden arkadaşdan suan çalışmanın kapağında ismim geçtiği için özür dilerim !..
  13. E

Semıner: Yenilenen İlköğretim Yönetmeliği İncelemesi

bende bu konular mevcut
  14. E

2008 Yaz Dönemi Seminer Çalışmaları Var Mı?

16 haziran 2008 tarihinde yayınlanan mesleki çalışma konularından bırını hazırlayan arkadas var mı ? Forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?topic=6237.0
  15. E

7.sınıf Yeni Müfredat (yaşayan Demokrasi)

tesekkurler öğretmenım
  16. E

sosyal 7- 4. ve 5. ünite yer değişikliği

Sosyal 7- 4. Ve 5. Ünite Yer Değişikliği hocam yıllık planlar bölümünde aradığın plana ulaşabilirsin... 8)
  17. E

ek ders bulabiliyor musunuz ?

Ben de sizlere destek olmak haklarmızı aramak için az önce bakanlığa ders saatinin 4 saat yapılması yönünde istek de bulundum.Herkes göndersin ki kamuoyu oluşsun .Sevgilerle