Arama sonuçlarınız

1. N

Hikayeci Anlatımla Orjinal Bir Etkinlik

Hikayeci Anlatımla Orjinal Bir Etkinlik hocam bende çok beğendim teşekkür ederim diğer çalışmalarınızıda bekliyorum
  2. N

Rehberlik Resimleri

Rehberlik Resimleri zalatar hocam süpersin
  3. N

Denizli Yakın Çevre Gezimiz

Denizli Yakın Çevre Gezimiz gerçekten çok güzel yerlermiş hocam şanslısınız
  4. N

Sosyal Bilgiler Afişleri

Sosyal Bilgiler Afişleri Erkan hocam her iki boyuttada baskısı yapılsa ayrıca baskı ne zaman biter?Dönem bitmeden kullanabilsek.
  5. N

7 Yarıyıl TATİLi çalışma Kağıdı

7 Yarıyıl TATİLi çalışma Kağıdı hocam biraz geç kaldık çalışmayı çok beğendim ama hem görev dağıttım hem de öğrenci bulup dağıtmak problem ama çalışmayı vermekte içim kaldı.
  6. N

6 Yarıyıl Tatili Çalışma Kağıdı

Yarıyıl Tatili Çalışma Kağıdı Hocam çok beğendim ellerinize sağlık ben boş kalmasınlar diye 2.dönem performans konularını dağıtmıştım bunuda ilave ediyorum hemen yarın.
  7. N

Olaylar Kimleri Nasıl Etkiliyor Pano Çalışması Photoshop ile Yapılmış Hali

Olaylar Kimleri Nasıl Etkiliyor Pano Çalışması Photoshop ile Yapılmış Hali güzel olmuş hocam teşekkürler
  8. N

Gürhan Yardım Performans çalışmalarımızdan sergi

Gürhan Yardım Performans çalışmalarımızdan sergi bende çok beğendim örnek olması amacıyla öğrencilerime göstericem.
  9. N

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi 2003 ktü sosyal bilgiler öğrt.mezunuyum yenal hocam sınıf arkadaşıyız ben hülya hoca
  10. N

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) kapıyı öğrencilerim ve ben çok beğendik
  11. N

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim sınav analizi ve başarı çizelgesini eokuldan mı alıyorsunuz erkan hocam bu arada öğrencilerim arasında çok popülersiniz
  12. N

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz en iyi öğrencilerimden ilçe birincimiz kronoloji sorusuna takılmış ama doğru yapmış
  13. N

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz beklediğimden daha basit sorulardı yazılılarımızda vurgu yaptığımız altını çizdiğimiz sorulardı.inşallah öğrencilerimizde yapmıştır.
  14. N

Çanakkale Savaşları Albümü Projesi

Çanakkale Savaşları Albümü Projesi TEŞEKKÜRLER
  15. N

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde-İstanbulun Fethi

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde-İstanbulun Fethi teşekkürler
  16. N

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri hocam çok güzel olmuş çalışmalarınızı çok beğeniyorum bir sonraki konuya geçtiğimde merakla ne yapmışsınız diye bakıyorum bu konuda slaytlar üstüste geliyor (hepsinde değil ama)öğrencilerim ve kendim adına teşekkür ediyorum.