Arama sonuçlarınız

1. S

7.Sınıf BEP 2.Dönem 1.Yazılı

7.Sınıf BEP 2.Dönem 1.Yazılı ZEKİ HOCAM HERŞEY İÇİN TEŞEKÜRLER DE OKULİNTERNETİ SİZİN ESRLERİNİZE ULŞAMAMIZIENGELLİYOR
  2. S

2012-2013 Şube Öğretmenler Kurulu 2.Dönem Toplantı Tutanağı

2012-2013 Şube Öğretmenler Kurulu 2.Dönem Toplantı Tutanağı okuldan inmiyor zümrem
  3. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi mağduriyet herne isede bu öğretmenlerin kendi çocuğunuzundersine girmesini istermiydiniz....? realistolun buişöğretmenlik işi başka şeye benzetenler işi olmayanın yapmaması gereken biiştir .....şimdi soruyorumüniversite tercihi yaparken kaç tane öğretmenlik...
  4. S

Haritaları Anlamak ve Koordinatlar Sistemi-Erdoğan GÜL

Haritaları Anlamak ve Koordinatlar Sistemi-Erdoğan GÜL cepheden cepheye m kemal kons 40 dk olablir .arkadaşlarr dersin adı atatürkçülük yani o savaşları ayrıntılı işleselerdi diğer yerlerde de anlatılmayacak mıydı atatürkle ilşkili örgülü değimi zaten orada savaşları işler ken yine ondan...
  5. S

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz sosyal bilgiler bizi takip eden , emeklerini sunanlar gördüler ki tam isabet sorular yada benzeri söz konusu o zaman aklın yolu bir iken soruları mı çalmış oluyorlar
  6. S

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey zalatar hocam rar lı yükleme yapacaktınız?
  7. S

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey hocam tam 5 kez indirdim norton riskli bulup sildi
  8. S

Dünyanın Yedi Harikası

Dünyanın Yedi Harikası errrror
  9. S

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(yenilendi) sn hocam açtım ve kuulanıyorum merak ettiğim bu proğramları nasıl yapıyorsunuz bende artık üretime geçmek istiyorum bende de test falan çok fazla örneğin içine rehberlik falnada ders kitabının öğretmen kk nın da...
  10. S

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları her sey sn hocam her şey için öncelikle teşekkür ederim ellerinize emeğinize sağlık ;ancak bazı videolar açılmıyor acaba ben mi açamıyorum
  11. S

Keppler Ve Gezegeler | Da Vinci Learning Belgeseli | Türkçe | 150 MB Tek Link

Keppler Ve Gezegeler | Da Vinci Learning Belgeseli | Türkçe | 150 MB Tek Link kırık link
  12. S

Volkanlar | Da Vici Leaning Belgeseli | Türkçe | Tek Link(yeni link)

Volkanlar | Da Vici Leaning Belgeseli | Türkçe | Tek Link telif hakkın dan dolayı silinmiş diyoooo
  13. S

Performansmatik

Performansmatik teşekürler öğretmenim eline emeğine sağlık