Arama sonuçlarınız

1. A

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... var 250 puan ile merkez inşallah açılır yoksa çevre illerin merkezini isteyeceğim.. ilçelere gitmeyeceğim..
  2. A

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... :) ne bu rakipler zorlayacak gibi 250 puanım var benimde malatya maraş Adıyaman isteyeceğim
  3. A

Haklarımı Öğreniyorum Ünitesi Konu Anlatım

Haklarımı Öğreniyorum Ünitesi Konu Anlatım
  4. A

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu hocam sununuz çok güzel olmuş, burdaki bir kaç resmi kopyalamak istedim başka etkinlik için ama parola istiyor, parolayı vermeniz mümkünmü acaba?
  5. A

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ??

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ?? 4+4+4 sistemi 2 hafta.. kurban bayramı 1 hafata.. yibo olamsı dolayısıyla her tatil öncesi sonra ve yazılılar 1 hafta götürdü.. okullar 10 haftadır açık.. ben sadece 6 haftadır adam akıllı ders işliyorum.. 6 larda iklimlere yeni giriş yapacağım.. 7...
  6. A

benzetişim yöntemi (yardım)

arkadaşlar. sınıf öğretmeni olup sosyal bilgilerden yüksek lisans yapan bir arkadaşıma benzetişim yöntemini ortaokulda bir sınıfta kullanıp videoya çekip getirmesi istenmiş.. benden yardım istedi.. açıkcası hiç kullanmadığım bir yöntem ve hangi konuda nasıl kullanılacağını da bilmiyorum.. ilk...
  7. A

Merdiven Projesi

Merdiven Projesi ben bunu kendi okulumda daha önce gördüğüm bir şekilde yaptım.. mukava kağıtlar veya çerçeve veya size kalmış bir şekilde ben daha çokk öğrencilerimin performans ve proje ödevlerini aldım çaktım.. ve bu şekilde öğrencilerde daha çok sahiplendiler kırma parçalama veya hasrverme...
  8. A

Uzaktan Eğitim Afet Yönetimi Cevapları

Uzaktan Eğitim Afet Yönetimi Cevapları çok teşekkürler
  9. A

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. dil kültür için var olmak daha doğrusu varlığını korumak için çok önemli değil mi?
  10. A

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. dil kültür için var olmak daha doğrusu varlığını körumak için çok önemli değil mi?
  11. A

ölüm ve hayat arasındaki şey nedir

ölüm ve hayat arasındaki şey nedir ölümle haayat arasındaki şey.. ne yaşamak ne de ölmek olan uykudur her hal ve ve ve rüyalarımız dır.
  12. A

RİDEF ÇOCUĞUN DÜŞÜNCELERİ ANKETİ 2. KADEME ANKET SORULARI

RİDEF ÇOCUĞUN DÜŞÜNCELERİ ANKETİ 2. KADEME ANKET SORULARI ridef lerin e okula işlenmesinde bir zaman kıstası var mı? en son şu tarihte girilecektir diye bir ibare... süreç ne kadardır.. bilgilendirirseniz sevinirim..
  13. A

telefon kitle iletişim aracımıdır

telefon kitle iletişim aracımıdır aman hocam biz fen işlemiyoruz kitleyi ağırlıklarına bölersen işin içinden hiç çıkamazsın.. şimdi gazete bir kitle iletişim aracıdır. ama ben hiç a gazetesini almıyorum ve okumuyorum.. veya kitap ben x yazarını sevmem kitaplarını almam ve okumam.. sadece a...
  14. A

telefon kitle iletişim aracımıdır bence de kitle iletişim aracıdır. bir öğrencim telefon hiç kitle iletişim aracı olur mu sorusu üzerine. "öğretmenim hani telefonlar dinleniyor ya bu yüzden olur dedi" ben baya bi gülmüştüm buna, sonra bakın arkadaşınız bir kez daha kanıtladı telefonun kitle...
  15. A

ortak sınav yapmak mecburi midir?

ortak sınav yapmak mecburi midir? evet ilhan79 a katılıyorum.. ortak sınav öğretmenler için değil öğrenciler içindir. şimdi iki zümre olsa biri 6. sınıfları diğeri 7 ve 8. sınıfları okutuyorsa nasıl bir ortak sınav yapacaklar.. dolayısıyla ortak sınav aynı sınıfta olan faklı şübelerde okuyan...
  16. A

Ben Öğrencilermle Sosyal Bilgiler Dergisi Çıkaracağım Adı Ne Olabilir?

Ben Öğrencilermle Sosyal Bilgiler Dergisi Çıkaracağım Adı Ne Olabilir? İstiklal Lale Devrine atıfta bulunarak okulunuza özgü bir kavramla ........ devri gibi ya da ben olsam osmanlıca bir kelime olmasına özen gösterirdim müstesna evkaf (evet kelime anlamı vakıf mallarını yöneten.. osmanlıda...
  17. A

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) sınıf gerçekten çok hoş derli toplu tebrikler.. hocam ben de haritalık hakkında bilgi isteyecektim.. profili nasıldır.. veya hazır mı temin ettiniz.. benimde aklıma böyle bir şey geliyordu.. hatta fotoğrafçılarda bulunan arka...
  18. A

telefon kitle iletişim aracımıdır THE END.. :) SONU GELDİ BLANE11.. ŞİMDİİ SAYGI DEĞER HOCALAR. TELEFON BİR KİTLE İLETİŞİM ARACIDIR. ÇÜNKÜ BİR TELEKONFERANS TEKNİĞİNDE KULLANILABİLİR VE BİR ANDA BİRDEN FAZLA KİŞİYE ULAŞILABİLİR.. AKSİ TAKTİRDE. İNTERNETTE BİR KİTLE İLETİŞİM ARACI SAYILMAYA...