Arama sonuçlarınız

1. N

yeni müfredata uygun 7.sınıf ders notları ülkemizde nüfus

yeni müfredata uygun 7.sınıf ders notları ülkemizde nüfus Sayın hocam elinize sağlık. Teşekkürler
  2. N

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI (Yeni Programa Göre)

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI (Yeni Programa Göre) Sayın hocam elinize sağlık..
  3. N

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEDYA OKURYAZARLIĞI II. DÖNEM I. SINAV

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEDYA OKURYAZARLIĞI II. DÖNEM I. SINAV Sayın hocam eline sağlık. Teşekkürler
  4. N

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL Sayın hocam elinize sağlık süper olmuş
  5. N

medya okuryazarlığı 1.dönem 2.yazılı

medya okuryazarlığı 1.dönem 2.yazılı sayın hocam eline sağlık teşekkürler
  6. N

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ Sayın hocam çok iyi ya elinize sağlık
  7. N

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 2 ::.

..::Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG 2. Deneme Sınavı 20 10 2014 ::. Sayın hocam elinize sağlık.Yine süper bir çalışma teşekkürler
  8. N

29 ekim kutlama programı

29 ekim kutlama programı, taptaze Elinize sağlık sayın hocam teşekkürler...
  9. N

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE Başvuru yapılmıştır. Umarım sesimize kulak verirler
  10. N

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi- Güzel bir sınav örneği eline sağlık sayın hocam
  11. N

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK

6.Sınıf II.Dönem ŞÖK sayın hocam eline sağlık
  12. N

RESİMLERİ KONUŞTURAN PROGRAM,ŞİDDETLE TAVSİYE

RESİMLERİ KONUŞTURAN PROGRAM,ŞİDDETLE TAVSİYE İyi programa benziyor güzel çalışmalar yapılabilir ama indirilemiyor link ölüüü
  13. N

Telekomun mahkeme kararı ile yasakladığı siteler giriş

Telekomun mahkeme kararı ile yasakladığı siteler giriş Uyguladım ama bir değişiklik olmadı
  14. N

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010 Sayın hocam çok teşekkürler
  15. N

Anti Virüs Programı Olarak Ne Önerirsiniz?

Anti Virüs Programı Olarak Ne Önerirsiniz? Bir yıldır avast free kullanıyorum gayet iyi. Bilişim öğretmenimiz avg free tavsiye etti oda biraz kasıyor gibi geldi.Avast iyidir iyi tabi herkese göre değişir deneyin derim:)
  16. N

Dijital Turkiye Ansiklopedisi

Dijital Turkiye Ansiklopedisi sayın hocam elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
  17. N

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

Bilimsel Araştırma Yöntemleri Hocam güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık
  18. N

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? 18 saat ders+rehberlik 5 gün okuldayım
  19. N

Öğretmenlere Tatil Ayarı

Öğretmenlere Tatil Ayarı Peki bunun eğitimdeki kaliteye ne etkisi olacak? Sen çalışıp çabalıyorsun bir şeyler vereyim diye karşındaki pekte umursamıyor yukarıdakiler diyor sen bu öğrenciyi geçireceksin.Bunu öğrencide biliyor.Bu durumda öğretmen tatili kısıtlı yapsa ne olur. Öncelikle okuldaki...
  20. N

Altın Bilgi 7.Sınıf Tüm Dersler İnteraktif CD

Altın Bilgi 7.Sınıf Tüm Dersler İnteraktif CD Teşekkür ederim...