Arama sonuçlarınız

1. Y

YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ

hakkınızı helal edın hocam emeklerınız ıcın cokk tesekkuır ededrıım kendım ve tum zumrelerım adına
  2. Y

2015-2016 Yılı Dartlı bilgi yarışma sorularım. Çok zevkli ve özenli sorularla

2015-2016 Yılı Dartlı bilgi yarışma sorularım. Çok zevkli ve özenli sorularla hocam oyun nasıl oynanıyor ben pek anlamadıımmm
  3. Y

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz dın ve kuran derslerıne gırıyorum o derslerı bırer saat işleyıp onun yerıne ınkılap işledim ayrıca ıkı kere de teknolojı tasarım dersı ocasının dersını aldım
  4. Y

Devamı gelsin soruların(deneyin eğlenin)

Devamı gelsin soruların(deneyin eğlenin) hz omer b ırıncı beylıkler donemınde erzurum ve cevresınde kurulan beylık s...
  5. Y

5. sınıf Atatürk ilkeleri ve inkılapları tablosu

5. sınıf Atatürk ilkeleri ve inkılapları tablosu mukemmel ellerınıze saglık
  6. Y

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? cepheler bıttı cok mu gerıyım bılmem bu hafta daha ders anlatmadım ama hafta bıtımıne bendee bır cemıyetler ı bıtırırım ınsalah
  7. Y

BECAYİŞ

BECAYİŞ bende maras ta on ıkı subat ta görev yapıyorum zorunlu hızmet bolgesı hatay dan beceyıs yapmak ısteyen arkadaşlarla ırtıbata gecelımm
  8. Y

BECAYİŞ

BECAYİŞ hatay belen de görev yapan sevgıl zümrem ben marastayım ıstersenız beceyıs yaparıızz
  9. Y

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM su ateryaller den bendee ıstıyorum nerden alındıysa soylersenız bızde alıp kullanalım hocammm
  10. Y

GAZİ MEZUNLARI

GAZİ MEZUNLARI slm bende gazi eğitim fakültesi sosyaal bilgiler 2010 mezunuyum
  11. Y

5.SINIF 2.DÖNEM 2.YAZILI

5.SINIF 2.DÖNEM 2.YAZILI HOCAMM ALLAH RAZI OLSUNN EMEĞİNİZE SAĞLIKK
  12. Y

Coğrafi Keşifleri,Rönesans ,Reform

Coğrafi Keşifleri,Rönesans ,Reform çok guzel olmuss elınızeee sağlııkkk
  13. Y

Karma Karikatür Serisi 3

Karma Karikatür Serisi 3 açamıyoruummmm
  14. Y

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru HOCAM SAĞOL AMA DEDİKLERİ GİBİ CVB ANAHTARII
  15. Y

Dijital Turkiye Ansiklopedisi

Dijital Turkiye Ansiklopedisi BENDE İATIYORUMM AMA İNDİREMEDDİİMM RICA ETSEM MSN YOLLAR MISINIZZ ELİNİZE SAĞLIIKK
  16. Y

inkılap 1 ve 2.ünit soru kartları

inkılap 1 ve 2.ünit soru kartları HOCM BEN İNDİREMEDİİM HATA VERIYORR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIMM
  17. Y

sosyal bilgiler yıllık çalışma planı

sosyal bilgiler yıllık çalışma planı teskkurlerr hocam elinize saplık
  18. Y

Büyük Taarruz

Büyük Taarruz bende bir şey görmuyoruumm