Arama sonuçlarınız

1. T

İletişim Özgürlüğü

Allah razı olsun
  2. T

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı - Cevap Anahtarlı

Hocam soruların 2.donem konularından olması gerekmiyor mu? Yönetmelikte dönem başından diyor.
  3. T

2016-2017 MEDYA YILLIK PLAN 8.SINIFLAR

7.sinif icin de bu plan mi gecerli hocam
  4. T

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016 teşekkürler
  5. T

Ek Ders Zammından Hangi Öğretmenler Faydalanacak?

Ek Ders Zammından Hangi Öğretmenler Faydalanacak? "Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlere..." Dediğine göre hafta içi de dahil tabi
  6. T

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız Cevap B Vatanın bütünlüğüne vurgu var. A seçeneğinde açıkça bağımsızlığa ve milli egemenliğe vurgu var. Tartışmaya gerek yok.
  7. T

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz?

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5- yüzey şekilleri 6-ilk çağ uygarlıkları 7- osmanlı kuruluş 8 büyük taarruz
  8. T

Atatürk'ün Kişisel Özellikleri Pano Çalışması

Atatürk'ün Kişisel Özellikleri Pano Çalışması teşekkürler
  9. T

8.Sınıf TEOG Yetiştirme Kurs Planı(2014-2015)

8.Sınıf TEOG Yetiştirme Kurs Planı(2014-2015) kasımdaki sınavdan çok geride konular
  10. T

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri Hocam, il merkezlerine göre bir değerlendirme yaptım. İl merkezlerini baz alırsak şırnak doğu anadolu, kilis akdeniz bölgesinde yer alıyor. Fakat araştırdım ve sizin verdiğiniz sınıflama doğru oluyor. İbrahim Atalayın Türkiye...
  11. T

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri Zeki hocam öncelikle ellerinize sağlık, paylaşımlarınız için teşekkürler. Fakat yukarıdaki tabloda kilis- akdeniz, şırnak-doğu anadolu bölgesinde olmalı. Gözden kaçtı sanırım. iyi günler
  12. T

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü 1. fasikül nerede ?