Arama sonuçlarınız

1. O

Kimler Zümre toplantısı yapmayacak-Güncel-

Kimler Zümre toplantısı yapmayacak-Güncel- erkan hocamın dediği doğru bana da müfettiş sen zümre yapamazsın ama şuan hatırLAYAMIYORUM DEĞİŞİK Bİ BAŞLIK SÖYLEDİ. YILLIK YAPACAĞIN ŞEYLERİ GENE YAZACAKSIN DEDİ. ZATEN MIYMIYIN TEKİYDİ BİŞEY DE ANLAMADIM
  2. O

Yükselme Dönemi Doğu Siyaseti

Yükselme Dönemi Doğu Siyaseti anladım hocam teşekkürler
  3. O

Osmanlı Tarihi hakkında doğru,kapsamlı ,sade,akıcı kitap tavsiyeleriniz......

Osmanlı Tarihi hakkında doğru,kapsamlı ,sade,akıcı kitap tavsiyeleriniz...... hocam o dedğin biraz zor. maalesef tarihimiz iki kutba ayrılıyor osmanlıcılar ve cumhuriyetçiler. bu durum çok acı verici. şimdi osmanlı bir deryadır mesela saray yaşantısı için ilber ortayly hocanın kitapları gayet...
  4. O

Yükselme Dönemi Doğu Siyaseti

Yükselme Dönemi Doğu Siyaseti erkan hocam gönderilerinizi herkes gibi bende beğeniyorum elinize sağlık. ancak okul kitapları maalesef özellikle 7. sınıf özellikle 3. ünite gerek osmanlının kuruluşu gerekse yükselme dönemini anlatmakta zorluk çekiyorum. çünkü osmanlı bir derya gibidir o yaştaki...
  5. O

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması çok çok teşekkürler
  6. O

İlk Işık I.TBMM'nin Açılışı Kısa Film

İlk Işık I.TBMM'nin Açılışı Kısa Film 404 - File or directory not found.
  7. O

Amasya-Erzurum Sunum

Amasya-Erzurum Sunum hocam eline sağlık fakat slaytın çok kalabalık
  8. O

Yeryuzunde Yasam Ders Notu Paketi

Yeryuzunde Yasam Ders Notu Paketi hocam allah razı olsun senin notların hakketen çok güzel oluyor eline sağlık
  9. O

Nerelerde Yaşıyoruz?

Nerelerde Yaşıyoruz? hocam süperseniz
  10. O

Mustafa Kemal’in arkadaşlarıyla birlikte el yazısıyla çıkardığı dergi

Mustafa Kemal’in arkadaşlarıyla birlikte el yazısıyla çıkardığı dergi çok da önemli değil sayın hocalarım. soruda yanlışlık var deyip geçin.. zaten biçok bilgi kesinlik taşımıyor
  11. O

sesinizle bilgisayarı yöneten program

sesinizle bilgisayarı yöneten program hocm size zahmet linki yenilermisiniz
  12. O

Geçmiş Yıllar Motorlu Taşıtlar Sınav Soruları

Geçmiş Yıllar Motorlu Taşıtlar Sınav Soruları teşekkürler
  13. O

Misak-i Milli Madde-Yorum Eşleştirme Etkinliği

Misak-i Milli Madde-Yorum Eşleştirme Etkinliği hocam senin her çalışman süper. eline sağlık
  14. O

Yeryüzünde yaşam kavram haritası

Yeryüzünde yaşam kavram haritası hocaaammm link kırık bi ilgilenseniz.teşekkürler
  15. O

Mondrostan Sonra Cemiyetler Tablo

Mondrostan Sonra Cemiyetler Tablo teşekkürler
  16. O

Ve Milli Mücadele Başlıyor Grid Bulmaca

Ve Milli Mücadele Başlıyor Grid Bulmaca teşekkürler
  17. O

Kimler Geldi Kimler Geçti: Mezopotamya Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Mezopotamya Medeniyetleri teşekkürler hocam, elinize sağlık